Vodafone

Vodafone’dan 23 Nisan’a Özel Hediye İnternet ve Dakikalar

Dünyanın her yerinde ülkeler, tarihlerindeki önemli gelişmelerin yaşandığı günleri milli bayram olarak kutlamaktadır. Ülkemiz de muhteşem tarihinde yer alan birçok önemli olayı bayramlar ile kutlamakta ve tarihimizi bir kez daha yâd etmektedir. Her sene olduğu gibi 2020 senesinde de milli bayramlarımız gelirken herkes tarafından doyasıya kutlanılması istenmektedir.

Hiç kuşkusuz ülke tarihimizin şekillenmesinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin payı çok fazladır. Tarihi kararların alındığı bu meclis 23 Nisan 1920 senesinde açılmış ve o tarihten günümüze kadar hizmetine devam etmiştir. Bu tarih ülkemizde Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak kutlanmaktadır. Bu önemli günlerde kullanıcılarına bir hediye sunmak isteyen telefon operatörleri de sürekli olarak kampanyalar düzenler. Vodafone da 2020 senesinde sürpriz hediyeler dağıtacağını açıkladı.

Vodafone Bedava İnternet 23 Nisan

23 Nisan tarihi geldiğinde hepimiz çocuklarımıza hediyeler almaya, Türk bayrakları ile dışarıya çıkarak bayramı doyasıya kutlamaya alıştık. Ancak bu sene bu kutlamaları gerçekleştirebilmemiz mümkün değil. Dünyanın düzenini tamamen bozan korona virüsü bu milli bayramımızı kutlamayı de engelliyor. Evimizde kalmamızın şart olduğu bu dönemde internette zaman geçirmek en eğlenceli seçeneklerden bir tanesi.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020 Nisan

Evlerimizde geçirdiğimiz sürenin neredeyse tamamında interneti aktif bir biçimde kullanıyoruz. Bu sebeple de mobil hat tarifelerimizdeki internetler hiçbir zaman bizlere yetmiyor. Yılın özel günleri geldiğinde iletişim operatörlerinin vereceği hediyeleri beklerken hepimiz bedava internet de sunulmasını bekliyoruz. Vodafone 2020 senesinde bu beklentiyi en iyi biçimde karşılıyor. Tüm kullanıcıları için 1 GB bedava internet sunan Vodafone, bu sayede 23 Nisan’ı olabilecek en iyi şekilde geçirmemize yardımcı oluyor.

Vodafone 23 Nisan Bedava İnternet Kampanyası
Vodafone 23 Nisan Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Bedava Dakika 23 Nisan

Bayram dönemlerinde yapılması gereken en önemli işlemlerden bir tanesi de sevdiklerimiz ile iletişim kurmak. 23 Nisan geldiğinde çocuk bayramını evlerinde kutlamak zorunda kalan çocuklarımızı arayarak onların biraz da olsa gönüllerini alabiliriz. Benzer bir biçimde diğer yakınlarımız ile de konuşmamız için iyi bir bahane olabilir.

Vodafone, abonesi olan kişiler 23 Nisan tarihinde rahatlıkla konuşabilsin diye kampanyasına 1000 dakika ve 5000 SMS dahil etmeye karar verdi. Yapılan açıklamada bu özel günde herkesin kesintisiz olarak konuşulmasının amaçlandığı belirtildi.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Wi-Fi Arama ile Bedava Dakika Kazanma 2020

Vodafone Bedava İnternet 23 Nisan Nasıl Yapılır?

Vodafone kullanıcılarının 23 Nisan kampanyasına katılabilmesi için Vodafone Yanımda uygulamasını indirmesi gerekmektedir. Uygulamanın indirilip yüklenmesinden sonra uygulamaya giriş işlemi yapılmalıdır. Giriş işlemlerinde çok basit sorular sorulurken bunlar rahatlıkla aşılabilir ve uygulamaya giriş yapılır.

Uygulamada yer alan menüde Bana Ne Var bölümü yer almaktadır. Bu bölüme giriş yapan kişiler rahatlıkla 23 Nisan hediyesi olan 1 GB internet, 1000 dakika ve 5000 SMS’i alabilmektedir. Alınan hediyelerin tamamı yalnızca 23 Nisan tarihi için hazırlanmıştır ve günün sonunda silinecektir. Kampanya kapsamında sunulan hediyeleri alan kişilerin 1 gün içerisine bu hediyelerin tamamını bitirmesi mümkün olmamaktadır. Özellikle her yönde dakika ve SMS hediyeleri çok yüksek seviyede tutulmuştur. Vodafone kullanıcıların çok büyük bir kısmı günde 1 GB internetten daha fazlasını da kullanmamaktadır. Bu doğrultuda Vodafone tarafından sunulan bu hediyeler doya doya kullanılabilecektir.

İlgili Makaleler

4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı