Vodafone

Vodafone Yılbaşı Kampanyası 2020 (İnternet – Dakika)

Vodafone Yılbaşı Kampanyası

Vodafone Yılbaşı Kampanyası 2020 yılına özel müşterilerine sunmuş olduğu bir birinden güzel hediyeleri bu başlık altında toplayacağız. Bildiğiniz gibi Vodafone ve diğer operatörler her yılın sonunda doğru kullanıcılarına ücretsiz internet ve ücretsiz dakika paketleri sunmaktadır. Vodafone GSM operatörünün 2020 yılına ait Vodafone Yılbaşı Hediye İnternet kampanyalarını yayına alındığı gün aşağıdan takip etmeniz mümkün olacaktır.

Kullanıcısının yüzünü her yıl güldürmeyi başaran Vodafone Yılbaşı Hediyesi paketleriyle 2020 yılının ocak ayında geçerli olacak şekilde 1 ay geçerli bedava internet ve 1 ay geçerli ücretsiz konuşma dakikası gibi kampanyalarıyla tekrar gündeme gelecektir.

Vodafone Yılbaşı Kampanyasına Nasıl Katılırım

Vodafone yılbaşı hediyelerini anında kullanabilmeniz için şuan için yapabileceğiniz bir şey bulunmuyor. Yılbaşı kampanyası başladığı an hemen katılım sağlamak istiyorsanız bu konu altında bulunan yorum kısmına e-posta adresinizi doğru yazmak şartıyla Vodafone Yılbaşı Kampanyasına Katılmak İstiyorum yazmanız durumunda kampanyanın aktifleşmesi durumunda anında sizlere e-posta yoluyla bilgilendireceğiz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Ramazan Kampanyası 2020

Vodafone operatörünün kullanıcılarına sunduğu ücretsiz internet ve dakika kampanyalarına göz atmak istiyorsanız Vodafone Bedava İnternet kategorisine bakmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz.

İlgili Makaleler

4

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı