Vodafone

Vodafone Wi-Fi Arama ile Bedava Dakika Kazanma 2020

Vodafone Wi-Fi Bedava Dakika Kazanma

Vodafone GSM operatörünün en yeni kampanyasıyla karşınızdayız. Wi-Fi ile Arama Teknolojisini yaygınlaştırmak için kampanya başlatan Vodafone kullanıcılarına Vodafone Bedava Dakika Kazanma imkanı sağlamaktadır. Kampanyaya katıldıktan sonra hattınıza 1 ay geçerli Vodafone kullanıcılarıyla sınırsız görüşme paketini ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Wi-Fi ile Arama Teknolojisi nedir

Telefonunuzda mobil sinyalin olmadığı veya az olduğu zamanlarda Wi-Fi aracılığıyla Vodafone operatörünü seçerek HD kalitesinde kesintisiz arama yapabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse asansörde, bodrum katında veya otopark gibi kapsama sorunu yaşadığınız her yerde yüksek kalitede görüşme yapabilirsiniz. Üstelik Wi-Fi Arama Teknolojisi ile telefonunuz uçak modunda olsa bile Vodafone şebekesine bağlanarak arama yapabilirsiniz. Vodafone Wi-Fi Teknolojisini kullanarak herhangi bir ek ücret ödemeden tarifenizde bulunan dakikalardan faydalanabilirsiniz.

Vodafone Wi-Fi ile Arama Teknolojisi Nasıl Etkinleştirilir

Android Telefonlar için: Android cihazınızdan Arama ayarlarına gelerek Wi-Fi Arama seçeneğini aktifleştirin ve Wi-Fi kutusunu işaretleyin.
İOS Telefonlar için: iPhone cihazınızdan ayarlara girin ve Hücresel sekmesine tıklayın. Burada yer alan Wi-Fi Arama seçeneğini aktifleştirip ve kutuyu işaretleyin.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Eba İnternet Alma Ücretsiz ve Tüm Hatlar İçin

Wi-Fi ile Arama Teknolojisi’ne abone olmak için herhangi bir yere SMS göndermenize gerek yoktur. Yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra kısa süre içerisinde gelecek hediye mesajı sonrası hattınıza ücretsiz 1 ay geçerli Vodafone’lularla Sınırsız Konuşma paketi yüklenecektir. Kampanyadan çıkmak için aynı şekilde telefonunuzdan Wi-Fi Arama seçeneğini kapatmanız yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı