Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Redlilere Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Redlilere Bedava 5 GB

Vodafone Redlilere Bedava 5 GB İnternet Kampanyası konusuyla tekrar karşınızdayız. Vodafone yeni getirmiş olduğu bu kampanya sayesinde her ay hattınıza 5 GB ve 12 ay boyunca toplam 60 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Konumuza başlamadan önce bu kampanyadan sadece Paket Redli Özel 15, Redli Özel 25, Online Genç M, Online Genç S, Online Genç L, Uyumlu Bol Dakika tarifesinde olanlar faydalanabilmektedir.

Redli ve Redli Genç tarifelerde 12 ay boyunca her ay hattınıza 5 GB ücretsiz internet tanımlayabilirsiniz. Size sunulan bu hediyeyi almak için Vodafone Yanımda Uygulaması’na girip ek paketler kısmından ücretsiz 5 gb sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır.

Vodafone Red Tarifeleri

Vodafone Red Tarifesine Geçiş

Vodafone Red tarifesinde üyeliğiniz bulunmuyorsa hemen 05425420000 müşteri hizmetlerini arayıp geçiş yaptırabilirsiniz. Ayrıca Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden tarife geçiş işlemlerini başlatabilirsiniz. Red tarifesine geçiş yaptıktan sonra her ay bedava internetinizi aynı şekilde Vodafone yanımda uygulaması üzerinden hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2020 Nisan

+ Kampanyadan sadece yeni aboneler, numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde gelen faturalı Vodafone müşterileri ile faturasız tarifelerden yeni müşteri alımına açık faturalı tarifelere geçen müşteriler faydalanabilir.
+ Hediye 5 GB kampanyası, 04.02.2020 tarihine kadar müşteri alımına açık kalacaktır.
+ Kampanya kapsamında müşterilere 12 ay geçerli aylık 5 GB yurt ici internet kullanım hakkı ücretsiz olarak sağlanır.
+ Paketin geçerlilik süresi gelen SMS sonrası başlar.
+ 12 aylık kullanım süresi dolduğunda abonelere SMS yoluyla bilgi verilir.
+ Kampanya dahilinde sunulan kullanım hakları transfer edilemez.

YORUM YAP, HEDİYE İNTERNET KAZAN

Hediye internet kazanmak için dört kelimelik bir yorum bırakmanız gerekecek. Yorum yapanlar arasında yapılacak olan çekilişte siz de hediye internet kazanabilirsiniz. Kazananlar ile mailden iletişime geçilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu