Vodafone

Vodafone Redli 15 Özel Tarifesine Geçenlere Bedava İnternet Kampanyası

Ülkemizin lider iletişim operatörleri arasında yaşanan rekabet her kes tarafından bilinmektedir. Numara taşıma teknolojisinin hayatımıza girişi ile birlikte bu rekabet hiç olmadığı kadar yüksek seviyelere çıkmıştır. Diğer operatörlerde bulunan kullanıcıları kendilerine çekmek isteyen markalar sürekli olarak özel kampanyalar düzenleyerek insanları ikna etmeye çalışmaktadır.

Vodafone da numara taşıma ile hattını Vodafone’a taşıyan kişilere büyük özen göstermektedir. Bu kişilerin hamlelerinden pişman olmaması adına çok sayıda kampanya düzenlenir. Vodafone Redli 15 Özel kampanyası da bunlardan bir tanesidir. Tarifeye geçiş yapan kişilere çok önemli hediyeler verilmektedir. Bu hediyeleri en iyi şekilde kullanan kişiler son derece kazançlı bir alışveriş yapmış olacaktır.

Vodafone Redli 15 Özel Bedava İnternet
Vodafone Redli 15 Özel Bedava İnternet

Vodafone Redli 15 Özel Tarifesine Geçenlere Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Vodafone dışındaki iletişim operatörleri Turkcell ve Türk Telekom bir yandan mevcut kullanıcılarını eline tutmak, bir yandan da diğer operatörleri tercih eden kullanıcıları kendileri çekmek için çaba sarf etmektedir. Ancak Vodafone da aynı düşünceler içerisinde olduğundan çok önemli bir kampanya başlatmıştır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Bedava Dakika 2020 (Konuşma Paketi)

Bu kampanya kapsamında Turkcell ya da Türk Telekom kullanıcıları, hatlarını Vodafone’a taşıyıp Redli 15 Özel tarifesine geçiş yapmayı kabul derlerse bedava internet hediyesi kazanmaktadır. Paket içerisinde sunulan internet miktarı da çok yüksek olduğundan insanların herhangi bir internet problemi yaşanmayacaktır. Bunun için gerekli adımların atılması gerekir.

Vodafone Numara Taşıma

Vodafone tarafından sunulan bu kampanyanın gerçekleştirilebilmesi için ilk olarak geçiş işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Vodafone numara taşıma işlemleri çok basit bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Mevcut hatlarıyla birlikte kendilerine en yakın Vodafone bayisine giden kişiler burada numaralarını taşıyarak yeni hatlarını teslim alabilirler. Alacakları Vodafone hatları kısa süre içerisinde kullanıma açılacaktır.

Numara taşım işlemleri sırasında tarifeye kayıt da gerçekleşebilmektedir. Ancak bu tarifede internet sitesi üzerinden yapılan kayıtlarda özel indirimler olduğundan site üzerinden bu kaydın yapılması daha doğru bir hamle olacaktır.

Vodafone Redli 15 Özel Tarifesine Geçenlere Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Numara taşıma işlemleri için Vodafone bayilerine giden kişiler burada gerekli başvuruyu yaptıktan sonra yeni kartlarını teslim alacaklardır. Yeni SIM kartlarının açılması biraz zaman alıyor olsa da aynı gün hizmete açılmaktadır. Yeni hatlarının hizmete açılmasının ardından istedikleri tarifeyi kullanabilecek olan kişilerin Vodafone Redli 15 Özel tarifesini seçmesi şarttır. Diğer Red tarifeleri seçildiğinde bu hediyenin alınması mümkün olmamaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone 23 Nisan Hediye Kampanyası

Tarifeye geçiş işlemlerini gerçekleştiren kişilerin bedava internet hediyelerini alması için herhangi bir ek işlem yapmasına gerek olmamaktadır. Otomatik olarak bedava internetler Vodafone kullanıcılarına tanımlanır. Bu aşamada 1 aylık kullanım için tam 20 GB internet sunulmaktadır. 1 ayda tüketim için yüksek bir bedel olsa da akılcı bir şekilde kullanıldığında faydalı olabilmektedir. Bunun yanı sıra Vodafone TV uygulamasında kullanım için 2 GB bedava internet de sunulmaktadır. Televizyon izlemeyi seven ancak her zaman evlerinde olmayan kişiler için bu uygulama son derece doğru bir tercih olabilir. Uygulamadaki 2 GB bedava internet hediyesi canlı olarak takip edilen kanalların tarife içerisindeki internet paketinden yememesini sağlar. Tüm paket kullanıcının kendisine kalmaktadır.

İlgili Makaleler

4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı