Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Ramazan Kampanyası 2020

Vodafone Ramazan Kampanyası

Vodafone Ramazan Kampanyası konusuyla tekrar karşınızdayız. Her yıl çeşitli kampanyalar sunan Vodafone GSM operatörü kullanıcılarına 2020 yılında Vodafone Ramazan Paketi adı altında bedava internet, bedava dakika ve bedava sms vermeyi yine ihmal etmedi. Vodafone Ramazan Hediyesi ile hediyelerinizi alabilmeniz için lütfen konumuzu sonuna kadar okumanız gerektiğini unutmayın.

Vodafone Sahur Hediye İnternet

Vodafone Sahur Bedava İnternet kampanyasından ücretsiz 10 GB bedava internet almak istiyorsanız hemen Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak bana ne var sekmesi üzerinden hediyenizi alabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz hediye internet paketi 30 gün geçerli olacaktır. Ramazan ayı bitene kadar aktif olarak kullanmanız mümkündür.

Vodafone Sahur Bedava Dakika

Sevdiklerinizle Ramazan ayında rahat bir şekilde görüşme sağlayabilmeniz için Vodafone abonelerine ücretsiz dakika veriyor. Ücretsiz dakikanızı hattınıza hemen almak için aynı şekilde yanımda uygulaması ve bana ne var sekmesi üzerinden hediye dakikanızı alabilirsiniz. Verilen ücretsiz dakika şansınıza bağlı olarak 100 ile 500 dakika arasında değişmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2020 Nisan

Vodafone Ramazan ayına hazırlamış olduğu bu ücretsiz servisi faturalı ve faturasız hat sahipleri kullanabilir. Kampanya dahilinde kullandığınız dakika ve internetin kalan haklarını öğrenebilmeniz için 7000 numarasına OZET yazarak SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Ramazan ayı için yapılan kampanya bu kadardır. Aklınıza takılan her türlü soruya yorum yazarak destek alabilirsiniz.

YORUM YAP, HEDİYE İNTERNET KAZAN

Hediye internet kazanmak için dört kelimelik bir yorum bırakmanız gerekecek. Yorum yapanlar arasında yapılacak olan çekilişte siz de hediye internet kazanabilirsiniz. Kazananlar ile mailden iletişime geçilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu