Vodafone

Vodafone İle Ramazan Ayında Bedava İnternet Kampanyaları

İletişim operatörleri yılın önemli dönemlerinde abonelerine her zaman hediyeler sunmayı tercih eder. Yıl içerisindeki önemli günlerde her zaman internet ve dakika kullanımı artacağından verilen hediyeler son derece değerlidir. Nisan ayının son haftasında başlayan ramazan döneminde abonelerinin sorun yaşamamasını isteyen Vodafone çok sayıda bedava internet kampanyası sunmaktadır.

Vodafone Sahur Kampanyası

Vodafone tarafından sunulan kampanyaların ilk sırasında sahur kampanyası gelmektedir. Bu kampanya dahilinde tüm Vodafone abonelerine bedava 2 GB internet sunulmaktadır. İnterneti alabilmek için ilk olarak Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek ve sonrasında şifre ile giriş yapmak gerekmektedir.

Uygulamayı indirip giriş işlemlerini yapan kişiler sonrasında telefonlarının mesaj bölümüne geçerek VODAFONE SAHUR yazıp 7000’e SMS göndermelidir. Bu işlemi tamamlayan kişilerin hatlarına 2 GB bedava internet tanımlanacaktır. Gelen internet ramazan ayı boyunca rahatlıkla kullanılabilmektedir. Alınan bedava internet bittiğinde ve tekrar tarifedeki internet kullanılmaya başlandığında kullanıcılara bilgilendirme mesajları ulaştırılacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Eba İnternet Alma Ücretsiz ve Tüm Hatlar İçin
Vodafone Ramazana Özel Hediye İnternet Kampanyası
Vodafone Ramazana Özel Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Bedava İnternet

Vodafone kullanıcılarının mobil işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmesi için Vodafone Yanımda uygulamasını indirmesi şarttır. Müşteri hizmetlerini arayarak sıra beklemek yerine tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı kullanarak işlemler çok kısa bir süre içerisinde tamamlanabilmektedir. Daha öncesinde uygulamayı kullanmamış olan kişiler indirme işleminin ardından Vodafone tarafından bedava internet kazanacaktır.

İnternetin alınabilmesi için ilk olarak Play Store ya da App Store üzerinden indirme işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekir. Sonrasında kullanıcılar kendi telefon numaralarıyla birlikte uygulamaya giriş yapmalıdır. Bu aşama da tamamlandığında Vodafone aboneleri 1 GB bedava internet kazanma şansını elde edecektir. Bu internet Vodafone tarafından otomatik olarak hatlara tanımlanır ve bilgilendirme mesajı ile abonelere bildirilir.

Vodafone Hediye Çarkı İle Bedava İnternet

Vodafone Yanımda uygulamasının en önemli özelliği içerisinde yer alan Hediye Çarkı bölümüdür. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra bu bölüme geçen kişiler çarkı çevirerek hediye kazanabilirler. Hediyeler 2020 senesinde güncellenmiş ve büyük bir kısmı bedava internet olarak belirlenmiştir. Bu sebeple de internet kazanmak isteyen kişiler için en doğru tercihlerden bir tanesi olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Arkadaşını Getir 30 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone tarafından sunulan buy çark uygulaması ile 1 GB, 2 GB, 4 GB, 8 GB ya da 16 GB internet kazanılabilmektedir. Bu internetler günlük, haftalık ya da aylık olarak sunulurken buna göre kullanımı şarttır. Ancak ne kadar kısa süreli olursa olsun insanların ramazan ayındaki ihtiyaçlarını gidermeyi başaracaktır.

Vodafone Arkadaşını Davet Edene Bedava İnternet

Evde geçirdiğimiz ramazan ayında arkadaşlarımız ile görüşmek ve beraber zaman geçirmek oldukça zor. Bu sebeple de birçoğumuz internet üzerinden ya da telefon görüşmeleri ile birlikte arkadaşlarımızla zaman geçirebiliyoruz. Kendisi Vodafone kullanıcısı olan ancak arkadaşı farklı bir operatörde olan kişiler arkadaşlarını Vodafone kullanmaya davet ederek bedava internet kazanabileceklerdir. Vodafone Yanımda uygulamasına giren kişiler arkadaşlarını davet etmek için hazırlanan özel kısma girerek gerekli linki alırlar. Bu linki arkadaşlarına göndermeleri ve arkadaşlarının bu link üzerinden kayıt olması gerekmektedir. Vodafone geçiş işlemleri tamamlandığında kullanıcılar 15 GB bedava internet kazanacaktır. Her ay 5 GB olarak sunulan bu hediye ramazan ayında ihtiyacı en iyi şekilde karşılayacaktır.

İlgili Makaleler

4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı