Vodafone

Vodafone Hediye İnternet Gönderme (Cep Transfer) 2020

Vodafone Hediye internet Gönder

Vodafone Hediye İnternet Gönderme diğer adıyla Vodafone Cep Transfer işlemi bir çok Vodafone müşterisinin merakla araştırdığı konulardan birisidir. Ülke genelinde en büyük ikinci GSM operatör şirketi olan Vodafone müşterilerine böyle bir hizmet sunmaktadır. Hediye internet gönderme hizmetinden faydalanabilmeniz için bazı işlemler yapmanız gerekiyor. Bunları aşağıdan dikkatli bir şekilde takip etmenizi öneriyoruz.

Vodafone Bedava İnternet 2020 Konusunu İncelediniz mi?

Vodafone internet Transferi

Hediye İnternet Nasıl Gönderilir

Vodafone aboneleri internetsiz kalmamaları için cep transfer hizmetini devreye aldı. Cep transfer işleminden faydalanabilmeniz için öncelikle Vodafone Red tarifesinde bulunmanız gerekmektedir. Vodafone hediye internet gönderme işlemi için farklı tarifede olan müşterilerin Vodafone Red müşteri hizmetleri numarası olan 7008’i arayıp tarifesini değiştirmesi gerekir. Burada dikkat etmeniz gereken tek şey cep transfer işlemini yapan kişinin ve hediye interneti alacak kişinin de Red tarifesinde olması gerekiyor. Gönderilecek olan hediye internet hattınıza tanımlı olan internet paketinden kullanılmaktadır. Transfer edeceğiniz limit %25, %50, %75 olarak hesaplanmaktadır. Örnek olarak 1 GB internetiniz mevcut ise %25 kısmını gönderirseniz 750 mb internet hakkınız kalır. Bu işlemi sadece müşteri hizmetlerini arayıp veya Vodafone mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone İle Ramazan Ayında Bedava İnternet Kampanyaları

Konuda yer alan kampanyadan Vodafone faturalı veya faturasız hat sahipleri faydalanabilir. Herhangi bir sorunda yorum yaparak destek alabileceğinizi unutmayın.

İlgili Makaleler

4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı