Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava WhatsApp Kampanyası (Sınırsız)

Vodafone Bedava WhatsApp Kampanyası

Vodafone Bedava WhatsApp Kampanyası konusuyla tekrar karşınızdayız. Vodafone abonelerinin merakla beklediği Vodafone Ücretsiz WhatsApp Kampanyası tekrar başladı. Hediye WhatsApp kampanyasına şuan için sadece faturalı hat sahipleri yararlanabilmektedir. Kampanyanın detaylarını aşağıdan takip edebilirsiniz.

Faturalı hat sahiplerinin kaçırmaması gereken bu kampanya ya katılım sağlayabilmeniz için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza yüklemeniz gerekir. 30 Şubat 2020 tarihine kadar Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden başvuru yapan bireysel faturalı hat sahipleri için 60 gün geçerli olacak ücretsiz WhatsApp hattına otomatik olarak tanımlanacaktır. Başvuru sonrası onay mesajının ardından internet kotasından düşmeden kullanım yapabilirler. Kampanya sadece Yurtiçi kullanımla sınırlıdır.

WhatsApp Kampanyasında Sınır Var Mı?

WhatsApp kampanyası 60 gün geçerlidir. Bu süre içerisine herhangi bir sınır bulunmamaktadır. Kampanya sadece anlık mesajlaşma imkanı sağlamaktadır. Sesli arama ve görüntülü arama dışındaki tüm özellikleri kampanya dahilindedir. Sesli veya görüntülü arama yapmak isterseniz kendi mevcut tarifenizden, yoksa TL miktarınızdan düşülecektir.

Vodafone Bedava WhatsApp kampanyasını bekleyenler 30 Şubat tarihine kadar başvuru yapmaları gerekir. Konu içerisinde aklınıza takılan tüm sorularınızı yorum yaparak bizlere yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu