Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020 Nisan

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2019

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar konusu neredeyse Vodafone GSM operatörünü kullananların sıklıkla aradığı konulardan birisidir. Vodafone Bedava İnternet arayışınıza yönelik sizler için araştırıp derlediğimiz Nisan 2020 tarihli kampanyalar sayesinde hattınıza ücretsiz internet tanımlayabilirsiniz. Konuda yer alan adımları ister faturalı hattınızda isterseniz faturasız hattınızda deneyebilirsiniz. Bu kampanyaların hiç birinin tekrarı yoktur.

Vodafone Yanımda Bana ne var

Vodafone Yanımda Uygulamasıyla Bedava İnternet

Vodafone yanımda uygulaması, Vodafone şirketi tarafından kullanıcılarına servis edilen başarılı bir uygulamadır. Vodafone yanımda uygulamasıyla hat işlemlerinin yanı sıra bedava internet veya dakika kazanma şansınızda mevcuttur. 30 gün içerisinde en az 20 TL ve üzeri mobil TL alımı yaptıysanız uygulama içerisinde bana ne var? sekmesine tıklayıp, hediye çarkını çevirdikten sonra bedava internet veya ücretsiz dakika kazanabilirsiniz. Ayrıca yanımda uygulamasını herhangi birine tavsiye etmeniz durumunda 1 ay geçerli olacak şekilde 1 GB hediye internet kazanmanız da mümkündür.

Vodafone İnternet Avcıları

Vodafone İnternet Avcıları Oyunuyla İnternet Kazanma

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Eba İnternet Alma Ücretsiz ve Tüm Hatlar İçin

Vodafone GSM şirketi Android ve IOS cihazlar için hazırlamış olduğu Pokemon GO oyununa benzer İnternet Avcıları oyunu bedava internet kazandırıyor. Sokakta yer alan bitleri avlayıp puan kazandıran bu oyunla biriktirdiğiniz puanları ücretsiz internete dönüştürebilirsiniz. Oyunun oldukça kolay olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca oyunda 30.000 ve üzeri bit avlayan ilk 5 kişiye Vodafone, iPhone 7 (128 GB) hediye edecektir.

Vodafone 4.5G Bedava İnternet

Vodafone 4.5G ile 2 GB Hediye İnternet

Milyonlarca kişinin 4.5G’ye geçtiği bu zamanda halen 4.5G kullanmıyorsanız çok şanslısın. Vodafone 4.5G’ye geçecek olan müşterilerine 1 ay geçerli olacak şekilde 2 GB hediye internet veriyor. Kampanyadan hemen faydalanmak için 4bucakg yazıp 4545’e kısa mesaj göndererek katılabilirsin. Eğer hattınız 4.5G uyumlu değilse herhangi bir Vodafone bayisine giderek 4.5G uyumlu hattını ücretsiz olarak alabilirsin.

KazandıRio Uygulamasıyla Bedava İnternet

KazandıRio Uygulamasıyla Bedava İnternet

KazandıRio uygulaması Vodafone, Türk Telekom, Turkcell ve BimCELL hat sahiplerinin kullanabileceği, kullanımı kolay hediye internet kazanma uygulamasıdır. KazandıRio uygulamasıyla hediye internet kazanmak için Pepsi kapağı veya Ruffles içerisinden çıkan 10 haneli kodu KazandıRio uygulamasına yazarak 1 günlük veya 1 haftalık ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2020 Nisan

Vodafone Güvenli Depo 1 GB Hediye İnternet

Vodafone Güvenli Depo 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone Güvenli Depo uygulaması sayesinde internet kotanızı kullanmadan telefonunuzdaki rehber, sms ve fotoğraf gibi tüm dosyaları güvenli bir şekilde yedekleyebilir ve istediğiniz zaman farklı cihazlardan bile yedek dosyanıza erişebilirsiniz. Vodafone Güvenli Depo uygulamasını Google Play Store ve App Store mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamayı cihazınıza kurup üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra 1 ay geçerli ücretsiz 1 GB hediye interneti kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu kampanya faturalı veya faturasız hat kullanıcıları içindir.

YORUM YAP, HEDİYE İNTERNET KAZAN

Hediye internet kazanmak için dört kelimelik bir yorum bırakmanız gerekecek. Yorum yapanlar arasında yapılacak olan çekilişte siz de hediye internet kazanabilirsiniz. Kazananlar ile mailden iletişime geçilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu