Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2020 Nisan

Vodafone Bedava İnternet 2019 Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet kampanyaları son sürat devam ediyor. Vodafone ücretsiz internet kampanyalarını bu sayfa üzerinden kolaylıkla takip edebilisiniz. 2020 Nisan ayı itibariyle Vodafone GSM operatörü kullanıcılarına sunmuş olduğu çeşitli kampanyalarla Türkiye genelinde en çok bedava internet, bedava dakika ve bedava sms veren firmalar arasında ilk 2. sırada yerini korumaktadır.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone kullanıcılarına sunmuş olduğu Vodafone Yanımda Uygulaması sayesinde her hafta kullanıcılarına bedava internet, dakika ve sms gibi ücretsiz hizmetler sunmaktadır. Burada tek yapmanız gereken Google Play Store üzerinden Vodafone yanımda uygulamasını Android veya IOS cihazınıza yüklemeniz yeterli olacaktır. Daha önce Vodafone yanımda uygulamasını kullanmadıysanız kayıt sonrası otomatik olarak 1 ay geçerli 3 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır.
Arkadaşını Davet Et

Arkadaşını Davet Et

Vodafone yanımda uygulamasını ailenizden herhangi birine veya arkadaşınıza tavsiye etmeniz durumunda ücretsiz 8 GB internet kazanmanızda mümkündür. Burada dikkat etmeniz gereken tek şey tavsiye edeceğiniz Vodafone kullanıcısı 6 ay içerisinde yanımda uygulamasını kullanmamış olması gerekmektedir.

Vodafone Bedava WhatsApp Kampanyası (Sınırsız) Kampanyasını İncelediniz mi?

Bana Ne Var

Vodafone yanımda uygulamasını yükledikten sonra sağ üst köşedeki menü kısmında bana ne var sekmesine tıklayıp hediye çarkı çevirdikten sonra hediye internet, dakika ve sms kazanabilirsiniz. Üstelik bu adımları haftanın her pazartesi günü tekrarlayıp farklı hediyeler kazanabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti

Geçtiğimiz aylarda Vodafone şirketi tarafından kullanıcılarına servis edilen, Seviyorum İnterneti adı altında kullanıcılarına 3 GB ile 1 TB arasında ücretsiz internet sunan bu kampanya sayesinde saniyeler içerisinde hattınıza hediye internet yükleyebilirsiniz.

Vodafone tarafından hazırlanan seviyorum interneti sayfasına giderek karşınıza çıkacak 6 soruyu cevaplamanız durumunda hattınıza sadece 1 gün geçerli olacak 3 GB interneti kazanabilirsiniz. Soruları cevapladıktan sonra cep telefonu numaranızı yazarak hattınıza hediye interneti tanımlayabilirsiniz.

Vodafone 4.5G ile Bedava İnternet

Vodafone, müşterilerine 4.5G deneyimini sunmak için ücretsiz internet sunuyor. Vodafone 4.5 kampanyasıyla faturalı veya faturasız hattınıza 1 ay geçerli olacak şekilde ücretsiz 2GB hediye internet kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım sağlayabilmeniz için 4.5G yazıp 4545’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bu kampanyanın tekrarı yoktur.

Vodafone bedava internet kampanyası konumuz buraya kadardır. Yeni kampanyalar çıktığında konuya aynı gün eklenecektir. Takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

E-Faturaya Geç Bedava 1 GB İnternet Kazan

Vodafone hem doğayı ve kağıt tasarrufu için çıkarttığı bu kampanya ile faturalı hat kullanıcılarına ücretsiz 1 GB hediye internet imkanı sağlıyor. Posta yoluyla gelen faturanızı sms ve e-posta yoluyla almak için EFATURA bir boşluk bırakıp e-posta adresinizi yazıp 7000’e kısa sms atmanız yeterli olacaktır. Gönderilen sms sonrası hattınıza 15 gün geçerli hediye 1 GB internet yüklenecektir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Redlilere Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Bedava 8 GB İnternet

Neredeyse Vodafone müşterilerinin tamamı bu kampanyadan haberdar değil. Daha önce hiç bir yerde duymadığınız Super 2 GB kampanyasıyla faturalı yada faturasız hattınıza ücretsiz olarak 1 ay geçerli 8 GB hediye internet yükleyebilirsiniz. 8 GB hediye internet alabilmeniz için daha önce bu adımları uygulamamış olmanız gerekmektedir. Telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek Super2GB yazıp 3636’ya gönderin. Gönderilen mesaj sonrası kısa süre içerisinde gelecek cevapla birlikte hattınıza 1 ay geçerli 8 GB bedava internet yüklenecektir. Burada dikkat etmeniz gereken tek şey, hediye internet aldıktan sonra bitmesine 1 gün kala iptal etmeniz gerekir. Aksi taktirde sonraki dönemlerde hattınıza TL yüklemeniz durumunda otomatik olarak kampanya ücreti tahsil edilecektir. İptal başvurusu için Super2GB iptal yazıp 3636’ya mesaj göndermeniz yeterlidir. İptal ettirdikten sonra hattınızdan herhangi bir ücret talebi olmayacaktır.

Vodafone Bedava 500 MB İnternet (Tanışma Paketi)

Vodafone GSM operatörü müşterilerine tanışma paketi adı altında 1 ay geçerli ücretsiz 500 mb hediye internet veriyor. İnternet ile herkesin tanışmasını sağlamak amaçlı çıkarttığı bu kampanya sayesinde sadece bir kısa mesaj göndererek hattınıza bedava 500 mb hediye internet tanımlayabilirsiniz. Telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek NET 500MB yazıp 3636 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Bu kampanya tamamen ücretsiz olup sonraki aylarda herhangi bir ek kesinti yapılmamaktadır.

Vodafone Yedek ile Ücretsiz 500 MB İnternet

Vodafone Akıl Küpü tarifesinde olanların yılda 3 kez ücretsiz 500 mb hediye internet hakkı bulunmaktadır. Bunu bir çok Vodafone kullanıcıları bilmese de bu kampanyadan ücretsiz internet kazanmak için 500 Yedek MB yazıp 3636’ya mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bu kampanya sadece faturalı hat sahiplerini kapsamaktadır.

FreeZone Saçma Güzel Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone FreeZone Saçma Güzel kampanyası bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Faturalı hatlara özel olarak sunulan bu kampanyada FreeZone Saçma Güzel kampanyalarından herhangi birine abone olarak tarifenize ek her ay 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. 12 ay boyunca geçerli olan bu kampanya sayesinde ücretsiz 24 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası 2020

Pazartesi TL Yükle Bedava İnternet Kazan

Faturasız hatlara özel olarak sunulan bu kampanya sayesinde pazartesi günlerine özel 30 TL ve üzeri mobil TL yüklemesi yapan Vodafone FreeZone kullanıcıları 1 ay geçerli 2 GB hediye internet kazanabilirler. Bu kampanyanın bitiş tarihi belirtilmemiştir.

Vodafone 10 Kasım Bedava İnternet

10 Kasım Atatürk’ü anma ve spor bayramında Vodafone kullanıcılarına hediye internet vermektedir. Bu kampanya ya katılım sağlayabilmeniz için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Faturalı veya faturasız Vodafone kullanıcılarının hatlarına bir gün geçerli hediye 1 GB internet tanımlanacaktır.

Vodafone FreeZone Bedava 4 GB Hediye İnternet

26 yaş altında olan Vodafone aboneleri FreeZone Kulüp ailesine katılım sağlayıp 1 ay geçerli hediye 4 GB internet kazanabilirler. Daha önce FreeZone ailesine katılım sağlamamış olan aboneler telefonunuzun SMS bölümüne girerek FREEZONE yazıp 1525’e UCRETSİZ SMS gönderdikten sonra hediye 4 GB internet hattına otomatik olarak tanımlanacaktır.

Vodafone Bedava 60 GB İnternet

Vodafone Ücretsiz 60 GB İnternet veriyor. Faturasız hattını faturalıya taşımak istiyorsan çok şanslısın. Geçtiğimiz günlerde kampanyasını tanıtan Vodafone, Faturalılara Hediye 5 GB Kampanyası ile bir çok müşterinin beğenisini topladı. Vodafone Uyumlu veya RED tarifelerinden herhangi birine geçiş yaparak 12 ay boyunca her ay tarifenize ek 5 GB, toplamda 60 GB hediye kazanabilirsin. Kampanyaya katılmak için Vodafone bayilerine veya müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir.

Vodafone Mobil Ödeme ile Bedava 1 GB İnternet

Faturalı veya faturasız hat sahiplerinin faydalanabileceği bu kampanya ile Vodafone hattınızdan Apple App Store, Google Play Store ve Spotify mağazalarından 10 TL ve üzeri alışveriş yapmanız durumunda bir hafta geçerli ücretsiz 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanya da herhangi bir limit bulunmuyor. Her hafta mobil ödeme yapmanız durumunda sürekli ücretsiz internet kazanmanız mümkündür.

Bonus Hediye

Bu konuyla ilgili düşüncenizi alt kısımda bulunan yorum alanına yazıp göndererek aynı gün içerisinde Vodafone hediye internet tekniği hakkında makale sahibi olabilirsiniz. Bu Teknik sayesinde faturalı veya faturasız Vodafone hattınıza 1 ay geçerli 3 ile 5 GB arasında bedava internet tanımlayabilirsiniz. Yorum esnasında iletişim bilgilerinizi doğru yazmayı unutmayın.

YORUM YAP, HEDİYE İNTERNET KAZAN

Hediye internet kazanmak için dört kelimelik bir yorum bırakmanız gerekecek. Yorum yapanlar arasında yapılacak olan çekilişte siz de hediye internet kazanabilirsiniz. Kazananlar ile mailden iletişime geçilecektir.

İlgili Makaleler

28 Yorum

  1. Vodafone e-faturaya geç kampanyasından faydalandım eline sağlık hızır gibi yetiştiniz. Hediye 1 GB internet geldi.

  2. Elinize sağlık yayınladığınız Vodafone Bedava İnternet kampanyaları sayesinde hattıma ücretsiz internet yükledim. Teşekkürler.

  3. Vodafone çok güzel ve bir sürü kampanyası var. Sizde hala Vodafone lu değilseniz Vodafone lu olun ben Vodafone kullanıyorum ve çok memnunum.

  4. Bu bilgiler sayesinde internetsiz kalmıyorum Vodafone zaten başlı başına hediye kutusu gibi sürekli bir hediye

  5. Bir türlü adam akıllı internet paketi olan bir tarife bulamadım faturasız hat aldım 95 liraya lanet olsun başka bir operatöre de taşıyamıyorum 3 ay kaldı son 1 ayım ve 1 ay sonra askere gideceğim o saatten sonra değiştirsem ne işime yarıyacak …..

  6. Ellerinize Sağlık yardımcı oldunuz şu anlık yeterli internetimi aldım bidahaki sefere yeniliklerle

  7. Vodafone her zaman ki gibi harika, internet problemi yaşatmıyor hiç bir şekilde…

  8. Bu ikinci yorumum ama ilki yayınlanmadı. çok yayarlı bir siteniz var ve hediye bonusunuza acil ihtiyacım var:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu