Vodafone

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2020

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone Bedava İnternet Hilesi en çok aranan konulardan birisidir. Neredeyse bir çoğumuz internet paketimiz bittiğinde bedava internet konuları arıyoruz aramamız yetersiz kaldığı zamanlar ise vodafone bedava internet hilesi 2020 gibi konu arayışı içerisine giriyoruz. Peki gerçekten Vodafone Ücretsiz İnternet Hilesi var mı? yoksa bu başlıklar web sitesi sahipleri tarafından yalan üzerine hazırlanmış konulardan ibaret mi bu soruların cevabını aşağıdan bulabilirsiniz.

Vodafone GSM operatörünün kullanıcılarına sunmuş olduğu çeşitli kampanyalar dışında VPN ile illegal yollarla internete bağlanmanız mümkündür. Telefonunuzdan belirli VPN ayarları yaparak herhangi bir limit olmadan ve ek ücret ödemeden internete limitsiz olarak bağlanabilirsiniz. VPN ile bedava veri kullanımı yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları Konusunu İncelediniz mi?

Vodafone Bedava İnternet Yapma

İlk olarak telefonunuzda güncel bir VPN uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Bunu Google Play Store veya APP store mağazalarında ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Burada size önerebileceğim en başarılı VPN uygulaması olan Shadowsocks Bedava İnternet programıdır. Uygulamayı cihazınıza indirdikten sonra bir kaç ayar yaparak bedava internete bağlanabilirsiniz. Kurulum sonrası uygulama sizden bir kaç tane izin isteğinde bulunacaktır. İstenilen izinler size uyuyorsa onaylayın ve uygulamayı çalıştırın. Ana ekranda yer alan profile, remote port, local port ve server gibi bilgiler isteyecektir. Bu kısımlara aşağıda yer alan bilgileri yazın.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2020 Nisan

Server: 106.186.20.97
Remote Port: 443
Local Port: 1080
Password: vpnpool.

Bilgileri yazdıktan sonra pasif konumunda olan uygulamayı aktifleştirip ardından gelen ağ erişim iznini onayladıktan sonra uygulamayı güveniyorum sekmesini işaretleyip devam butonuna basın. Artık herhangi bir kısıtlama olmadan internete ücretsiz olarak girebilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soruyu yorum yazarak bizlerden destek alabilirsin.

İlgili Makaleler

4

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı