Vodafone

Vodafone Bedava Dakika 2020 (Konuşma Paketi)

Vodafone Bedava Dakika Kampanyası

Vodafone Bedava Dakika 2020 konusu sayesinde faturalı veya faturasız hattınızda konuşma dakikası veya mobil TL olmasa bile ücretsiz görüşme sağlayabilirsiniz. Peki Vodafone Bedava Konuşma Paketi nasıl alınır? Kampanya ya kimler katılabilir? merak edilen bu soruların yanıtını aşağıda bulabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere Vodafone kampanyalarına her geçen gün yenisini ekleyerek kullanıcılarının yüzünü güldürüyor. Genelde kampanya dahilinde bedava internet sunan Vodafone, son zamanlarda Vodafone Bedava Dakika Kazanma gibi kampanyalarla abonelerinin ilgisini çekmektedir.

Vodafone Bedava Dakika Yapma

Faturalı veya faturasız hat sahipleri bedava dakika kazanma paketlerinden yararlanmaları için daha önce aşağıdaki adımları yapmamış olmaları gerekiyor. Kampanya üzerinden kazanılan bedava dakikalar hattınıza kısa süre içerisinde yüklenecektir. Alınan bu paketlerin kesinlikle tekrarı olmayıp, iptal etmek için herhangi bir yere SMS göndermenize gerek yoktur.

Vodafone Bedava 1000 Dakika Kazanma

Vodafone Bedava 1000 Dakika Kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Vodafone, aboneleri için 2020 yılında çıkartmış olduğu bu kampanya ile sevdikleriyle rahat bir görüşme sağlamaları için 1 hafta geçerli 1000 dakika veriyor. Hediye dakikanızı almak için telefonunuzun mesaj bölümüne gelerek EVET yazıp 4000’e ücretsiz mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Kısa süre içerisinde gelecek olan onay mesajından sonra yurt içinde geçerli olacak şekilde sevdiklerinizle ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Redlilere Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Bedava 100 Dakika Kazanma

Geçtiğimiz günlerde Vodafone yapmış olduğu bedava 100 dakika kampanyasıyla abonelerine sadece Vodafone hatlarla geçerli 100 dakika bedava görüşme imkanı sağlıyor. Bu kampanya üzerinden kazanılan 100 dakika görüşme paketi sadece Vodafone hatlarını kapsamaktadır. Kampanya ya katılmak için mesaj bölümüne gelerek EVET yazıp 3785’e ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir.

Vodafone Bedava 542 Dakika Kazanma

Uzun yıllardır devam eden Vodafone Bedava 542 Dakika kampanyası 2020 yılında halen devam ediyor. Daha önce bu kampanyaları kullanmadıysanız hemen telefonunuzdan 542 yazarak 7000’e ücretsiz mesaj göndermelisiniz. Bu kampanya sayesinde tüm hatlarla rahat bir görüşme yapabilmeniz için hattınıza ücretsiz 542 dakika tanımlayabilirsiniz.

Vodafone Bonus Kampanya

Faturalı veya faturasız hattınızdan sürpriz hediyeler kazanmak istiyorsanız mesaj kısmından SURPRIZ yazıp 6666’ya kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bu kampanya üzerinden şansınıza bağlı olarak bedava dakika, internet veya sms kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Yapma Hilesi

Bazı kullanıcılar Vodafone Bedava Dakika Yapma Hilesi gibi konular araştırmaktadır. Şunu belirtmek isterim ki Vodafone Bedava Dakika Hilesi gibi açılan tüm konular asılsızdır. Bu tarz konulara itibar etmemenizi öneriyoruz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020 Nisan

Konumuz buraya kadardır. Konu içerisinde yer alan tüm kampanyaları kullandıysanız site içerisinde bulunan Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları konumuza göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

İlgili Makaleler

4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı