Vodafone

Vodafone 23 Nisan Hediye Kampanyası

Kültürümüzde bayramların çok önemli bir yeri bulunmaktadır. Halkımız dini bayramları da milli bayramları da olabilecek en iyi şekilde kutlamaya özen göstermektedir. Bayramların en önemli özelliklerinden bir tanesi olarak sevilen ve saygı duyulan kişilere verilen hediyelerdir. Birçok insan ailesinden ya da arkadaşlarından hediye alır ve onlara hediyelerini takdim eder.

Ülkemizde hizmet veren iletişim operatörleri de bu önemli günlerde abonelerini unutmamaktadır. Yıl içerisinde sürekli olarak önemli günlerde hediyeler sunan iletişim operatörleri bu sayede abonelerini bayramlarda mutlu etmeyi amaçlamaktadır. Vodafone de bayramları aksatmayan ve sürekli olarak hediyeler dağıtan bir iletişim operatörü olarak gösterilir. Ülkemiz için çok değerli olan 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda da abonelerine dağıtacağı hediyeleri çok öncesinden belirlemiştir.

2020 senesi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun tam 100. senesi. Maalesef böylesine görkemli bir yılı korona virüsü sebebiyle son derece moralsiz geçiriyoruz. Bayramları dahi sevdiklerimiz ile kutlayamadığımız bu günlerde biraz olsun bizlere moral olmasını isteyen Vodafone, internet, dakika ve SMS’i bir arada hediye olarak bizlere sunuyor.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2020 Nisan
Vodafone 23 Nisan Bedava İnternet
Vodafone 23 Nisan Bedava İnternet

23 Nisan Vodafone Bedava İnternet

İletişim operatörlerinin gerçekleştirdikleri kampanyalarda sürekli olarak hediyeler dağıtılır. Son dönemde bu hediyeler arasından internet bulunmuyorsa insanlar bu kampanyalara önem vermiyorlar. Birçok kişi her ay kullanma hakkı olan dakika ve SMS’i harcamamaktadır. Ancak internet birçok durumda harcanmakta ve ek paketlerle desteklenmektedir.

İnternetin çok yüksek miktarda kullanılıyor oluşu sebebiyle insanlar 23 Nisan tarihinde de iletişim operatörlerinden bedava internet beklemektedir. Bunun bilincinde olan Vodafone abonelerini hayal kırıklığına uğratmayarak 1 GB bedava internet vermektedir. 1 gün süreyle kullanılabilecek olan bu internet sayesinde hem çocuklar hem de yetişkinler zamanlarını olabilecek en iyi şekilde geçirmeye çalışabilirler.

Vodafone tarafından sunulan bu kampanya bedava internet ile sınırlı değil. Kampanya kapsamında kullanıcılara 1000 dakika her yöne konuşma da sunuluyor. 1 günlük olarak sunulan bu hediye normal şartlarda çok yüksek seviyede. Birçoğumuz 1 aylık sürede dahi 1000 dakikayı aşmıyoruz. Vodafone, abonelerinin 23 Nisan tarihinde sınırsız olarak konuşabilmesi için dakika hediyesini bu kadar yüksek seviyede tutmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Ramazan Kampanyası 2020

Dakikaya benzer bir şekilde herkese tam 5000 SMS sunulmaktadır. Çok sayıda mesajlaşma programının oluşturulmasından sonra herkes artık internet bağlantılarını kullanarak mesajlaşmaktadır. Birçok kişi için durum böyle olsa da sürekli olarak sunulan SMS’leri değerlendirmek de doğru bir tercih olabilecektir.

Vodafone 23 Nisan Hediye Kampanyası Nasıl Yapılır?

Kampanyaya katılım göstermek isteyen abonelerin ilk olarak yapması gereken işlem Vodafone Yanımda uygulamasını indirmektedir. Uygulamanın indirilme işlemi hepimiz tarafından bilinen basit bir işlemdir ve tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulur.

İndirme işleminin ardından uygulamaya giriş yapılması gerekmektedir. Uygulamanın içerisinde “Bana Ne Var” menüsü yer alır. Bu menüye giriş yapan kişiler rahatlıkla 23 Nisan için sunulan hediyelerini alacaktır. Uygulama içerisinden alınan hediyeler 1 gün boyunca kullanılabilmektedir. 1 günde bitirilmesi çok zor olan bir paket olduğundan insanlar tüm işlemleri doya doya gerçekleştirebilmektedir. 1 günün sonuna kullanılmamış olan hediyelerin tamamı silinecektir. Vodafone tarafından sunulan bu kampanya sayesinde sizler de 23 Nisan bayramını en iyi şekilde geçirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı