Vodafone

Vodafone 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası 2020

Vodafone 14 Şubat Kampanyası

Vodafone 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası adı altında milyonlarca müşterisine bedava internet sağlıyor. Her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan ve özel gün olarak bilinen 14 Şubat sevgililer gününde Vodafone GSM operatörü kullanıcılarına Vodafone 14 Şubat Bedava İnternet adı altında 1 ile 5 GB bedava internet imkanı sağlıyor. Bu kampanyadan tüm faturalı ve faturasız hat sahipleri yararlanabilir.

Neredeyse geleneksel hale dönüşen Vodafone 14 Şubat Kampanyası her yıl olduğu gibi 2020 yılında da bolca ücretsiz kampanyalarla geliyor. Geçtiğimiz yıllarda bedava internet, bedava dakika ve bedava sms gibi servislerini ücretsiz yapan Vodafone bu yılda ise 1 ile 5 GB arasında bedava internet verecektir.

Vodafone 14 Şubat Hediyesi

Vodafone sevgililer gününde internetsiz kalmamanız için telefonunuzun SMS kısmına gelerek SEVGILILERGUNU yazıp 1001’e kısa mesaj yollayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde gelecek onay mesajının ardından 1 ile 5 GB arasında hediye internet hattınıza otomatik olarak yüklenecektir. Hattınıza yüklenen bedava internet 1 ay boyunca geçerli olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2020 Nisan

Yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra gelen internet bana yetmez diyorsan Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak Bana Ne Var sayfası üzerinden daha fazla bedava internet alabilirsiniz.

Vodafone 14 Şubat Hediye İnternet konumuz buraya kadardır. Aklınıza takılan tüm soruları yorum bırakarak kısa süre içerisinde destek alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı