Turkcell

Turkcell Yılbaşı Kampanyası 2020

Turkcell Yılbaşı Kampanyası 2020

Turkcell Yılbaşı Kampanyası 2020 yılında abonelerini sevindiriyor. GSM operatörlerinin geleneksel olarak yaptığı yılbaşı kampanyaları sayesinde faturalı veya faturasız hattınıza bedava internet, bedava dakika ve bedava sms yükleyebilirsiniz. Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet sayesinde şansınıza göre 1 ay geçerli 5 GB hediye internet, 1 ay geçerli her yöne 500 dakika veya 500 sms kazanabilirsiniz. Tabii ki Turkcell Yeni Yıl Kampanyası bununla bitmiyor. Detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Turkcell yeni yıl kampanyasına sizde dahil olmak istiyorsanız telefonunuzda mutlaka Turkcell Hesabım Salla Kazan uygulamasının yüklü olması gerekiyor. Bu uygulamayı Google Play Store veya Apple Store servisinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Turkcell yılbaşı akşamı kazanılan ödülleri bu uygulama üzerinden dağıtacağını unutmayın.

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet

Turkcell Yeni Yıl Bedava İnternet kampanyasında geçtiğimiz yıllarda yaptığı gibi yılbaşı gecesi Turkcell hesabım uygulamasına giriş yapan kullanıcılara 1 ile 5 GB hediye internet verecektir. Sadece bununla kalmayıp 1 Ocak 2020 gecesi sabaha kadar sınırsız internet verecektir. Bu sayede internet üzerinden bedava video izleyebilir veya müzik dinleyebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Toplantıdayım Uygulaması İle Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Yılbaşı Kampanyasına Nasıl Katılırım

Turkcell Yılbaşı kampanyasına sadece Turkcell BİP veya Turkcell Hesabım üzerinden katılabilirsiniz. Extra olarak herhangi bir yere SMS göndermenize gerek yoktur. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra 2020 Yeni Yıl kampanyası sekmesine tıklayıp yeni yıl ödüllerini kazanabilirsiniz.

Turkcell Yılbaşı Kampanyası İçeriği

1 Ay Geçerli 5 GB Hediye İnternet
1 Ay Geçerli Her Yöne 500 Dakika
1 Ay Geçerli 500 SMS
50 Adet iPhone 11 64 GB
50 Adet Galaxy Note 10 64 GB
50 Adet T80
75 Adet iPad 128 GB
50 Adet PlayStation 5 500GB

Turkcell yılbaşı etkinliğinde dağıtılacak olan internet, dakika ve sms hariç diğer ödüller noter huzurunda seçilecektir. Çekilişi kazanan şanslı kullanıcılar sms ile bilgilendirilmesi yapıldıktan sonra Turkcell resmi internet sayfasında isimleri yer alacaktır. Bedava internet, dakika ve sms kazanan kullanıcılar ise ödüllerini 1 Ocak 2020 tarihinde kullanmaya başlayacaklardır.

Turkcell Yeni Yıl Kampanyası 2020 konumuz buraya kadardır. Aklınıza takılan her türlü soruyu yorum yazarak bizlere ulaştırabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Ramazan Ayına Özel Herkese 1 GB İnternet Kampanyası

İlgili Makaleler

4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı