Turkcell

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması İle Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell her zaman kullanıcılarının iş hayatını kolaylaştıran uygulamalar ve kampanyalar oluşturmaktadır. Yoğun bir iş temposunda çalışan kişiler sevdiklerinden gelen telefonları cevapsız bırakmak zorunda kalmaktadır. Kısa süre içerisinde dönüş yapamadıklarında da hem kendileri hem de yakınları kendisini çok iyi hissetmez.

Bu olumsuz durumun önüne geçilebilmesi adına Turkcell tarafından özel bir uygulama geliştirilmiştir. Turkcell Toplantıdayım uygulaması ile birlikte insanlar işlerinin yoğun olduğu dönemlerde gelen aramalara otomatik olarak bir anons gönderebilirler. Uygulama içerisinde hazır olan anonslar arasından seçim yapıldıktan sonra arayan kişiler bu anonsları duymaya başlayacaktır. Bunun için uygulamanın kullanılmaya başlanması ve toplantıların takvimlere eklenmesi yeterli olur.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell tarafından oluşturulan uygulamalar her zaman kullanıcılarına sürpriz hediyeler de sunmaktadır. Toplantıdayım uygulaması da bedava internet sunan uygulamalar arasında yer alır. Uygulamayı kullanmaya başlayan herkes 1 GB bedava internet sahibi olurken bu interneti doya doya kullanabilmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Paycell Bedava İnternet 2020

Bazı uygulamalardan bedava internet kazanabilmek için uygulamaların indirilmesi yeterli olmaktadır. Ancak Turkcell Toplantıdayım uygulaması bunlardan bir tanesi değildir. Kullanıcıların bu bedava interneti alabilmesi için uygulamayı kullanmaya başlaması gerekir. Toplantıdayım uygulaması, Turkcell tarafından sunulan ücretli uygulamalardan bir tanesidir. Yalnızca bedava interneti almak adına kullanılabilecek bir uygulama olmamaktadır. Uygulamaya hali hazırda ihtiyaç duyan kişiler için doğru bir kampanya olarak gösterilebilir.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması İle 1 GB İnternet
Turkcell Toplantıdayım Uygulaması İle 1 GB İnternet

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması 1 GB Bedava İnternet

 • Uygulamanın telefonlara indirilmesi için ilk seçenek App Store ya da Play Store uygulamalarını kullanmaktadır.
 • Uygulamaların arama bölümüne “Toplantıdayım” yazılarak çıkan uygulama ücretsiz olarak indirilmelidir.
 • Telefonlarının mesaj bölümüne girerek TOPLANTI yazıp 2200’a mesaj gönderen kişilere Turkcell tarafından indirme linkleri gönderilecektir. Gönderilen bu linklere tıklayarak da uygulama indirilebilir.
 • Kısayol olarak akıllı telefonlara eklenen bu uygulamaya giriş yapılması gerekmektedir.
 • Giriş işleminde telefon numarası girilir ve sonrasında telefonlara gelen onay kodu uygulamaya yazılarak giriş işlemi tamamlanır.
 • Toplantıdayım uygulamasının kullanılabilmesi için gerekli izinlerin verilmesi gerekir. İlk etapta kullanım sözleşmesi onaylanmalı, sonrasında ise uygulamanın takvimi kullanmasına izin verilmelidir.
 • İzinler verildikten sonra direkt olarak anonslar arasından seçim yapılabilecek olan ekranlara gelinmektedir.
 • İstenen anonslar seçildikten sonra uygulama aktif hale getirilebilir.
 • Uygulama aktif edildiği anda ücreti ve 1 GB bedava internet hatlara tanımlanacaktır.
 • Uygulamanın ücreti haftalık 7 TL olarak belirlenmiştir.
 • Verilen bedava 1 GB internetin kullanım süresi de 1 haftadır.
Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell İstanbul Kart ile 2 GB Ücretsiz İnternet Paketi

Turkcell Toplantıdayım Abonelik İptal

İş hayatlarının belirli haftalarında çok yoğun bir toplantı trafiği olan kişiler bu uygulamayı kullanmaktadır. Ancak bazı durumlara bu yoğunluk devam etmez ve insanlar telefonlarına daha rahat bir şekilde cevap verebilmeye başlar. Toplantıdayım uygulaması ücretsiz bir uygulama olduğu için çok yoğun bir toplantı süreci olmadığında iptal edilebilmektedir.

Uygulamanın iptal edilmesini isteyen Turkcell kullanıcıları telefonlarının mesaj bölümüne girmelidir. Mesaj bölümü üzerinden İPTAL TOPLANTIDA yazılarak 2200’a SMS gönderilmesi gerekmektedir. Mesajların gönderimi sonrasında iptal talepleri alınmış olacaktır. Ücreti ödenmiş olan hafta uygulamanın ve verilen bedava internetin kullanımına devam edilmektedir. Bu iptal işlemi yeni bir haftada uygulamanın otomatik olarak tekrarlanmasını engellemek amacıyla kullanılmaktadır.

İlgili Makaleler

4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı