Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası ile 25 GB Hediye İnternet

Turkcell Sen Yap Diye Hediye internet

Turkcell Sen Yap Diye kampanyası adı altında çıkartmış olduğu bu servisle tüm müşterilerine 25 GB hediye internet veriyor. Geçtiğimiz aylarda Turkcell Bip uygulama üzerinden milyonlarca kişiye hediye internet veren Sen Yap Diye adı altında kampanyasını yoğun istek üzerine yenilenerek Turkcell müşterilerine servis edildi. #senyapdiye kampanyasıyla hediye internet kazanmak için sadece size sunacağı görevleri yerine getirmeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2020 Konusunu İncelediniz mi?

Turkcell Sen Yap Diye Nasıl Yapılır

Faturalı veya Faturasız hat kullanıcılarının yararlanabileceği bu kampanya ya dahil olabilmeniz için ilk olarak bip uygulaması üzerinden #senyapdiye kanalına abone olmanız gerekmektedir. Bip uygulamasına giriş yaptıktan sonra arama kısmına #senyapdiye yazarak çıkan sayfaya abone olmanız yeterli olacaktır. Kampanyanın her haftasında uygulama içerisinde size verilen eğlenceli görevlerden herhangi birini yerine getirdikten sonra hattınıza otomatik olarak ücretsiz internet paketleri tanımlanacaktır.

Sen Yap Diye 25 gb internet

Turkcell den yap diye kampanyası 30 Nisan 2020 tarihine kadar devam etmektedir. Üstelik #senyapdiye kanalını takip eden her müşterinin hattına otomatik olarak hediye 3 gb internet yükleniyor. Yaklaşık 6 hafta devam edecek olan bu kampanya ya mutlaka katılmanızı öneriyoruz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Lifecell Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Farklı Turkcell kampanyalarını incelemeniz için Turkcell Bedava İnternet kategorisine göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

YORUM YAP, HEDİYE İNTERNET KAZAN

Hediye internet kazanmak için dört kelimelik bir yorum bırakmanız gerekecek. Yorum yapanlar arasında yapılacak olan çekilişte siz de hediye internet kazanabilirsiniz. Kazananlar ile mailden iletişime geçilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu