Turkcell

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır 2020

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır konumuzla Turkcell abonelerinin merak ettiği Salla Kazan Nasıl Yapılır 2020 hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Milyonlarca aktif kullanıcısı bulunan Turkcell kullanıcılarına Dijital Operatör uygulaması üzerinden çeşitli ödüller vermektedir. Uygulamayı telefonunuza yükleyip çalıştırdıktan sonra salla kazan sekmesine tıklayıp hediyenizi alabilirsiniz. Üstelik aynı işlemi haftanın sadece 1 günü tekrarlayıp her hafta farklı hediyeler almanız mümkündür. Bedava internet, bedava dakika ve bedava sms gibi hediyeler kazanabilmeniz için hemen Google Play Store veya App mağazasından ücretsiz olarak Dijital Operatör uygulamasını indirebilirsiniz.

Oldukça yoğun ilgi gören bu kampanya ve Turkcell GSM operatörünün ücretsiz servisleri sayesinde müşterileri kota konusunda çok rahatlattığını söyleyebiliriz. Yurtiçi 60 dakikadan 10 bin dakika, 500 MB veya 10 GB internete kadar günlük kullanımdan haftalık kullanıma göre değişen 25 üzeri farklı hediye paketleri Turkcell Salla Kazan uygulamasında sizleri bekliyor.

Turkcell Salla Kazan Uygulaması İndir

Turkcell salla kazan uygulaması Android cihazlar için Google Play Sore mağazasından IOS cihazlar için App Store mağazasından yüklemenizi tavsiye ediyoruz. İlgili sitelere bağlandıktan sonra arama kısmına Turkcell Dijital Operatör yazıp aratmanız yeterli olacaktır. Farklı kaynaklardan bu uygulamayı indirmenizi kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Hediye Havuzu İnternet Hediyesi 2020

Turkcell Salla Kazan Hangi Günler

Salla kazan uygulamasından hediyeni alma hakkı haftanın her Cuma günü yenilenir. Yani Cuma günleri salla kazan uygulamasına giriş yaparak hediyenizi alabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Hediyeleri Neler

Aylık TV+ Paketi
Aylık Fizy Video ve Müzik Paketi
3 Aylık Lifebox Üyelik Paketi
Aylık BiP Üzerinden Her Yöne 1.000 Dakika
Aylık BiP Üzerinden Her Yöne 500 Dakika
Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 2.000 Dakika
Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 1.000 Dakika
Haftalık BiP Üzerinden Her Yöne 500 Dakika
Aylık 10 GB İnternet
Haftalık 10 GB İnternet
Haftalık 5 GB İnternet
Haftalık 4 GB İnternet
Haftalık 3 GB İnternet
Haftalık 2 GB İnternet

Turkcell Salla Kazan konumuz buraya kadardır. Aklınıza takılan her türlü soruya cevap bulabilmeniz için aşağıda yorum yazarak bizlerden destek alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı