Turkcell

Turkcell İle Ramazan Ayında Bedava İnternet Kampanyaları

Tüm dünya korona virüsüne karşı büyük bir savaş vermeye devam ederken ramazan ayı da başladı. Bu süreç insanların evlerde maksimum seviyede zaman geçirmesine sebep olurken internet kullanımı da çok ciddi seviyede artış gösterdi. Sürekli olarak internet paketleri aşılırken bunun son bulması için Turkcell tarafından çok sayıda kampanya başlatıldı.

Turkcell 1 GB Bedava İnternet

Turkcell tarafından sunulan GNÇ paketleri her zaman çok beğenilir ve çok sayıda insan tarafından tercih edilir. İlk etapta gençlere özel olarak açılan bu kanal sonrasında tüm Turkcell aboneleri için uygun hale getirilmiştir. Ancak hala 26 yaşın altındakilere özel fırsatlar sunmaktadır.

Turkcell faturasız GNÇ aboneleri ramazan ayında 30 TL ya da daha fazla bir yükleme yaparlarsa tam 1 GB bedava internet kazanabilecekler. Bedava interneti almak için ilk olarak GNÇ uygulamasına girmek ve sonrasında uygulamada yer alan kısma GNC1GB yazmak gereklidir. Bu işlemi yapıp 30 TL ya da daha fazla TL yüklemesi yapan herkes hediyesini alacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Hediye Havuzu İnternet Hediyesi 2020

Turkcell’den Tüm Abonelerine 1 GB İnternet

Korona virüsten korunmak adına evlerimizde durduğumuz bu dönemde ramazanın başlangıcı çok daha fazla internet kullanmamıza sebep oldu. Bu sebeple de Turkcell tarafından bir kampanya başlatılırken herkese bedava 1 GB internet sunulacağı açıklandı.

Turkcell Ramazan Ayında Bedava İnternet
Turkcell Ramazan Ayında Bedava İnternet

Turkcell aboneler, faturalı ya da faturasız hat sahibi olarak sunulan 1 GB bedava internetten faydalanabilir. Bunun için herhangi bir işlem yapılmasına gerek olmamaktadır. Turkcell, otomatik olarak abonelerine bu bedava internet hediyesini gönderecektir. Sunulan bu internet yalnızca ramazan ayı boyunca geçerli olur. Ramazanın bitişiyle birlikte hatlardan silinecektir. Abonelerin bu hakkını ramazan bitene adar kullanması gerekmektedir.

Turkcell Kim 1 GB İnternet İster Kampanyası

Kim 500 Milyar İster ismiyle başlayan ancak sonrasında hem para birimimizdeki değişiklikler hem de ödüllerin büyümesi ile farklı isimlerle yayınlanan efsane program artık Turkcell tarafından da sunulmaktadır. Turkcell tarafından üretilen BİP uygulamasını telefonlarına indiren kişiler buradan Kim 1 GB İnternet İster kampanyasına katılım göstermelidir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Operatörlerden 1 Mayıs İşçi Bayramında Bedava İnternet

Yarışmaya katılan kişilere toplamda 15 soru yer almaktadır. Kullanıcılar eğer 15 soruyu doğru cevaplarlar ise 1 GB bedava internet kazanırlar. İsteyen kişiler bilemedikleri soruda pes ederek mevcut almaya hak kazandığı interneti alabilmektedir. Düzenli olarak oynayan kişiler günün sonunda belirli bir puan alırlar. Aylık olarak bu puanlar biriktirildiğinde ülkemizde ilk 20 kişiye 20 GB, sonraki 100 kişiye ise 10 GB internet verilecektir.

Turkcell Uçuran Tarifeler İle 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell her zaman kullanıcılarının internet üzerinden ödeme yapmasını tercih eder. Bu durum kullanıcılar için de ciddi bir avantaj olarak gösterilebilmektedir. Abonelerini buna teşvik etmeyen Turkcell tarafından gerçekleştirilen kampanya kapsamında web üzerinden belirlenen tarifeleri alan herkese 1 GB bedava internet verilecektir. Turkcell resmi internet sitesine giriş yapıktan sonra  Uçuran 4 GB, Uçuran 6 GB, Uçuran 8 GB ve Uçuran Plus tarifelerinden bir tanesini kredi kartını kullanarak satın alan kişiler bedava 1 GB internet kazanacaktır. Bunun için ekstra bir işlem yapılmasına gerek olmadan otomatik olarak hatlara bedava internet tanımlanacaktır.

İlgili Makaleler

4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı