Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Hediye Havuzu İnternet Hediyesi 2020

Turkcell Hediye Havuzu İnternet Hediyesi

Turkcell Hediye Havuzu İnternet Hediyesi ile bedava internet kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Turkcell kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Turkcell Hediye Havuzu Tanışma Hediyesi kampanyasından faydalanmak istiyorsanız hemen şimdi Turkcell Dijital Operatör Uygulamasını telefonunuza indirerek bedava 1 GB hediye internet kazanabilir veya kazanmış olduğunuz hediye internet paketini arkadaşınıza ücretsiz gönderebilirsiniz.

Faturalı veya faturasız hazır kart hat sahiplerinin kullanabileceği bu kampanya sadece 1 gün geçerli olup, her yönde kullanabileceğiniz 1 GB hediye internet sunmaktadır. Kampanya dahilinde sunulan ücretsiz interneti isterseniz şimdi, isterseniz sonraki tarihlerde kullanabilirsiniz. Kampanya 30 Nisan 2020 tarihinde sona erecektir.

Daha Fazla Bilgi

Hediye havuzu kampanyasından Turkcell bireysel mobil ses müşterileri, Dijital Operatör uygulamasından Hediye Havuzu ekranı üzerinden kampanyayı aktifleştirmesi durumda yararlanabilir.
Kampanya dahilinde 1 gün geçerli 1GB internet hediye edilecektir.
Kazanılan 1 GB hediye internet farklı Turkcell müşterilerine hediye olarak gönderilebilir.
Hediye internet, kampanya bitimine kadar istenilen sürede kullanılabilir.
Paketin bitimi sonrası aşım gerçekleşmez, müşteriler kendi tarifeleri üzerinden devam edebilirler.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası ile 25 GB Hediye İnternet

YORUM YAP, HEDİYE İNTERNET KAZAN

Hediye internet kazanmak için dört kelimelik bir yorum bırakmanız gerekecek. Yorum yapanlar arasında yapılacak olan çekilişte siz de hediye internet kazanabilirsiniz. Kazananlar ile mailden iletişime geçilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu