Turkcell

Turkcell GNÇ Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Turkcell GNÇ Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell GNÇ Bedava İnternet Kampanyaları konusuyla gençlerin en çok tercih ettiği Genç Turkcell Ücretsiz İnternet paketlerini anında bulabilirsiniz. Turkcell müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak amacıyla özellikle Genç Turkcell abonelerine kısa süreli belirli aralıklarla ücretsiz dakika ve ücretsiz internet gibi kampanyalar sağlamaktadır. Turkcell’in kullanıcılarına sağlamış olduğu bu eşsiz kampanyaları bu konumuzda kolaylıkla bulabilirsiniz.

Eğer 26 yaş altındaysanız sizde ucuza konuşma ve internete girmek istiyorsanız Genç Turkcell servisine katılım sağlayarak ücretsiz ve indirimli kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Genç Turkcell abonesi olmak için; telefonunuzun mesaj bölümüne girerek GNC yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranı yazıp 2222’ye kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Turkcell GNÇ Ücretsiz İnternet kampanyalarına katılım sağlayabilmeniz için telefonunuzda gncturkcell uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Turkcell kullanıcılarına genelde bu uygulama üzerinden ücretsiz internet vermektedir. GncTurkcell uygulamasını App Store ya da Play store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Bedava İnternet Kampanyası

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Lifecell Bedava İnternet Kampanyaları 2020

2020 yıl sonuna kadar geçerli olacak olan bu kampanya sayesinde haftanın 2 günü bedava internet sahibi olabilirsiniz. GNÇ Turkcell uygulaması içerisinde bulunan Çatlat sayfası üzerinden yumurtayı çatlatarak hattınıza bedava internet yükleyebilirsiniz. Üstelik bu işlemi haftanın 2 günü yapabilirsiniz.

GNÇ Gece 1 GB Hediye İnternet

GNÇ Gece 1 GB bedava internet kampanyası sadece GNÇ Eko Paketi ve GNÇ Eko paketlerine yıllık abone olmuş olan kişiler içindir. Eğer GNÇ Eko Paketi veya GNÇ Eko paketlerinden herhangi birine üyeliğiniz varsa hattınıza otomatik olarak 22:00 , 06:00 saatleri arasında ücretsiz 1 GB hediye internet yüklenmektedir. Eğer kampanyadan yararlanamıyorsanız telefonunuzun mesaj kısmına gelerek GNC GECE 1 GB yazıp 2200’a mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

GNÇ Gece 5 GB Hediye İnternet

Turkcell GNÇ kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Faturalı hat sahiplerinin yararlanabileceği bu kampanya ile GNÇ Süper Paketi veya GNÇ Süper kampanyalarından herhangi birine üye olanlar haftanın her günü saat 22:00 , 06:00 arasında geçerli olacak 5 GB bedava internet kazanabilirler. Bu kampanyayı iptal etmediğiniz süre içerisinde hediyeler her ay otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır 2020

GNÇ Gece 3 GB Hediye İnternet

Faturalı hat sahiplerinin yararlanacağı bu kampanya ile GNÇ Full Paket ve GNÇ Full servislerine abone olmaları durumunda haftanın her günü 22:00 , 06:00 saatleri arasında ücretsiz 3 GB hediye internet kazanabilirler.

Bonus Hediye

Yukarıda yer alan tüm kampanyaları kullandıysanız gizli olarak sakladığımız GNC Bedava İnternet yöntemini yorum bırakan herkesin e-posta adresine ücretsiz olarak göndereceğiniz. Konunun hemen altında bulunan yorum kısmına GNC Bedava İnternet istiyorum yazmanız yeterlidir.

GNÇ Turkcell aboneliği alamıyorsanız üzülmeyin. Turkcell Bedava İnternet kategorisine giderek Turkcell tarafından ücretsiz olarak sunulan bedava internet konularını bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı