Turkcell

Turkcell Bedava WhatsApp Kampanyası 2020 (İnternetsiz)

Turkcell Bedava WhatsApp Kampanyası

Turkcell Bedava WhatsApp Kampanyası yayınlandı. Dünya genelinde en çok indirilen ve en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp bildiğiniz gibi daha önceleri Wi-Fi veya hücresel bağlantılar sayesinde kullanılıyordu. 2020 yılında alınan kararla artık İnternetsiz WhatsApp Kullanımı mümkün olacaktır. Ayrıca bu yöntem sadece Turkcell ile sınırlı olmayıp tüm GSM operatörleri için geçerlidir. Peki internet bağlantısı olmadan WhatsApp üzerinden nasıl görüşme yapabilirsiniz. Ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz.

İnternetsiz WhatsApp Nasıl Kullanılır

Wi-Fi bağlantısı olmadan hatta hücresel veri dolaşımı kapalı konumda olsa dahil WhatsApp Messenger uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilmeniz mümkündür. Ücretsiz WhatsApp uygulamasını herhangi bir ödeme yapmadan kullanabilmeniz için telefonunuzun Android işletim sistemine sahip olması gerekmektedir. Eğer telefonunuz android işletim sistemine sahip ise aşağıdaki adımları uygulamanız gerekir.

Bedava WhatsApp Kurulumu

1-) Android cihazınızdan Ayarlar, Bağlantılar ve Mobil Ağlar kısmına girin.
2-) Mobil Ağlar kısmından Erişim Noktası Adları sekmesine tıklayın.
3-) Açılan pencerenin üst kısmında bulunan (+) veya ekle sekmesine tıklayın.
4-) Açılan sayfada aşağıdaki gibi ayarları yaparak profili kaydedin.
İsim: WhatsApp
APN: internet
Proxy: 127.0.0.01
Bağlantı noktası: 8080
5-) Bu adımları tamamladıktan sonra Erişim Noktası Adları kısmından WhatsApp’ı seçerek dilediğiniz gibi sınırsız olarak WhatsApp uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell İstanbul Kart ile 2 GB Ücretsiz İnternet Paketi

İşlemler başarıyla tamamlandıktan sonra cihazınız 4G bağlantısında kalmaya devam ediyor. Hattınızda herhangi bir paket veya mobil TL olmasa dahil WhatsApp görüşmelerini ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Turkcell Bedava WhatsApp Yöntemi konumuz buraya kadardır. Yukarıda anlatılan makale herhangi bir illegal (yasa dışı) işlem bulunmamaktadır. Aklınıza takılan her türlü soru için yorum yazarak aynı gün içerisinde destek alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı