Turkcell

Turkcell Bedava İnternet Hilesi 2020

Turkcell Bedava İnternet Hilesi

Turkcell Bedava İnternet Hilesi konuları şu sıralar en çok aranan başlıklardan birisi oldu. İstek üzerine açmış olduğumuz Turkcell İnternet Hilesi konusunu Turkcell müşterilerini bilgilendirmek için amacıyla olduğunu söylemek istiyorum. Milyonlarca müşterisi kitlesine sahip olan Turkcell GSM operatörünün gerçekten bedava internet hilesi var mı yada Turkcell Bedava İnternet Kodu var mı detaylarını bu konudan bulabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi APN

İlk olarak Turkcell bedava internet hilesi uygulamaları diye bir şeyin mümkün olmadığını söylemek istiyorum. Ancak, Turkcell tarafından telefonunuza hazır olarak tanımlanan ağ yapılandırma ayarları üzerinden ip ve proxy adreslerinde değişiklik yaparak bedava internete girmeniz mümkündür. Bu şekilde hattınızda internet paketi veya mobil tl olmadan istediğiniz tüm internet sitelerine erişim yapabilirsiniz. Aşağıda vermiş olduğum Turkcell bedava internet hilesi apn ayarları kodlarını kullanabilmeniz için ilk olarak telefonunuzdan Ayarlar, Mobil Ağlar ve Erişim Noktası sekmesine giderek yeni ağ oluştur bağlantısına tıklamanız gerekiyor. Açılan pencereye aşağıdaki bilgileri yazarak kaydetmeniz yeterli olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası 2020

Turkcell Wap
İsim: Turkcell
APN: wap
Proxy: 212.252.234.168
Bağlantı noktası: 8080
Kullanıcı adı: turkcell
Şifre: turkcell
Sunucu: http://m.turkcell.com.tr
MMSC: Ayarlanmadı
MMS proxy: Ayarlanmadı.
MMS bağlantı noktası: Ayarlanmadı.
MCC: 286
MNC: 01
Kimlik doğrulama türü: Yok
APN türü: Default

Bu ayarları tamamladıktan sonra telefonunuzdan mobil erişimi kapatıp tekrar açmanız yeterli olacaktır. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa yorum bırakarak bizlerden yardım alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı