Turkcell

Turkcell İstanbul Kart ile 2 GB Ücretsiz İnternet Paketi

Turkcell 2 GB Hediye İnternet

Turkcell İstanbul Kart ile 2 GB Ücretsiz İnternet kampanyasından faydalanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Turkcell hediye internet ve hediye dakika dağıtmada sınır tanımıyor. Geçtiğimiz günlerde kampanyasını duyuran Turkcell GSM operatörü müşterilerine 1 hafta geçerli olacak şekilde ücretsiz 2 GB hediye internet veriyor. Kampanyanın detaylarını aşağıdan takip edebilirsiniz.

Turkcell operatörünün ödeme aracı olan Paycell uygulaması üzerinden İstanbul Kart yüklemesi yapan bireysel Turkcell müşterilerinin hattına otomatik olarak yurtiçinde kullanabileceği 2 GB hediye internet veriyor. Paycell ile İstanbul Kart yüklemesi yaptıktan sonra kısa süre içerisinde gelecek olan bildirim mesajından sonra Turkcell ücretsiz 2 GB internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2020 Konusunu İncelediniz mi?

Turkcell, bireysel ve ses hattı müşterilerinin faydalanabileceği bu kampanya süresi boyunca her müşteri sadece 1 kere faydalanabilir. Bu kampanya sadece tek seferlik olup, yenilenmemektedir.

Turkcell Paycell Kart

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

18 Temmuz – 15 Nisan 2020 tarihleri arasında Paycell uygulamasına kayıtlı olan kredi kartınızla veya Turkcell mobil ödeme seçeneğiyle İstanbul Kartınıza bakiye yükleme işlemi yaptıktan sonra otomatik olarak kampanyaya dahil edileceksiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası 2020

Daha önce Turkcell’in bu kampanyasını kullanmadıysanız denemenizi öneririz.

İlgili Makaleler

4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı