Turkcell Bedava İnternet

Turkcell 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası 2020

Turkcell Sevgililer Günü Kampanyası

Turkcell 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası sayesinde hattınıza 1 ile 5 GB bedava internet tanımlayabilirsiniz. Geçtiğimiz senelerde Turkcell Sevgililer Günü kampanyasıyla bir çok müşterisine bedava internet, bedava dakika ve bedava sms gibi ücretsiz servisler sunmuştu bunlara ek olarak iPhone cihazlarda en popüler olanını %40 gibi indirimlerle satışa sunmuştu. Turkcell Sevgililer Günü Kampanyası 2020 yılında hangi hediyeleri dağıtacağı şuan merak konusu detayları konumuzda bulabilirsiniz.

Milyonlarca aktif abonesi olan Turkcell GSM operatörü 2020 Sevgililer günü kampanyasını önceki senelerde olduğu gibi Bip uygulaması üzerinden vereceğini unutmayın. Eğer cihazınızda Bip uygulaması mevcut değilse hemen Google Play Store veya APP store mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Turkcell GSM operatörü geleneksel olarak bildiğiniz gibi her yıl sevgililer gününe özel müşterilerine 1 ile 5 GB arasında bedava internet veriyor. İnternetin yanında ek olarak bedava dakika ve bedava sms gibi servisleri de ücretsiz olarak sunuyor. Burada tek yapmanız gereken 14 Şubat 2020 tarihinde Turkcell Bip uygulamasına girerek kampanyalar sekmesi üzerinden sevgililer günü kampanyasına tıklayıp hediyeni alabilirsin. Eğer Turkcell faturalı hat kullanıyorsanız sevgililer gününe özel faturanıza ek olarak %40 indirimli telefon kampanyalarına da katılabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell GNÇ Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Turkcell Sevgililer Günü 2020 Kampanyası buraya kadardır. Aklınıza takılan tüm soruları kısa sürede cevaplayabilmemiz için yorum yapabilirsiniz.

YORUM YAP, HEDİYE İNTERNET KAZAN

Hediye internet kazanmak için dört kelimelik bir yorum bırakmanız gerekecek. Yorum yapanlar arasında yapılacak olan çekilişte siz de hediye internet kazanabilirsiniz. Kazananlar ile mailden iletişime geçilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu