Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Ziraat Bankası Aracılığıyla Hediye İnternet

Türk Telekom Ziraat Bankası Bedava internet

Türk Telekom Hediye İnternet dağıtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde kullanıcılarına kampanya dahilinde servis ettiği bu kampanya sayesinde Türk Telekom hattınıza Ziraat bankası mobil uygulaması üzerinden TL yüklemeniz durumunda yükleyeceğiniz mobil TL tutarına göre bedava internet kazanabilirsiniz.

2 Eylül 2020 – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerli olacak bu kampanya ya dahil olabilmeniz için Ziraat bankası cep şubesi, mobil şubesi veya Ziraat atmleri üzerinden TL yüklemeniz gerekmektedir. 40 TL mobil yüklemelere 1 gün geçerli 5 GB, 50 TL mobil yüklemelere 7 gün geçerli 5 GB ve 100 TL ve üzeri yüklemelerde ise 1 ay geçerli hediye 5 GB internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Ziraat Bankası Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom’un sunduğu bu kampanya ya dahil olabilmeniz için TL yüklemeden önce telefonunuzun mesaj bölümüne girerek BANKA yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Kısa süre içerisinde gelecek onay mesajından sonra Ziraat bankası üzerinden yapacağınız TL yükleme işlemlerinden sonra hattınıza otomatik olarak bedava internet yüklenecektir.

Kampanya Detayları

  • Türk Telekom Ziraat Bankası hediye internet kampanyası 2 Eylül 2019 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Abonelerin kampanya üzerinden bedava internet kazanabilmeniz için kampanya kaydını başarılı bir şekilde tamamlamaları gerekir.
  • Sunulan bu kampanyadan Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan Tarife, Standart, BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri ve data tarifeleri dışında tüm bireysel aboneler faydalanabilir.
  • Kampanya geçerlilik süresi boyunca aboneler birden fazla hediye internet kazanabilir ve otomatik ödeme talimatı yüklemeler de geçerli olur.
Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom ArayanıBil Plus ile Ücretsiz 1 GB İnternet

YORUM YAP, HEDİYE İNTERNET KAZAN

Hediye internet kazanmak için dört kelimelik bir yorum bırakmanız gerekecek. Yorum yapanlar arasında yapılacak olan çekilişte siz de hediye internet kazanabilirsiniz. Kazananlar ile mailden iletişime geçilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu