Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Yılbaşı Kampanyası 2020

Türk Telekom Yılbaşı Kampanyası 2020

Türk Telekom Yılbaşı Kampanyası konusuyla tekrar karşınızdayız. Bildiğiniz üzere yeni yıla girerken tüm operatörler kullanıcılarına ücretsiz, bedava internet paketi, bedava dakika ve bedava sms gibi kampanyalar sunmaktadır. Türk Telekom diğer adıyla Avea her yıl kullanıcılarına özellikle yıl sonu bir ay geçerli 4 GB bedava internet sunmaktadır. 2020 yılında ise Türk Telekom, Yılbaşı günü bedava internet ile kalmayıp farklı sürprizlerle kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başarmayı hedeflemektedir.

Türk Telekom yıl sonu sürprizlerine sizlerde katılmak istiyorsanız hemen Google Play Store veya Apple mağazasından Türk Telekom Yılbaşı Online İşlemler uygulamasını telefonunuza yükleyerek yılbaşı kampanyalarını yakından takip edebilirsiniz. Kullanıcılarına sunmuş olduğu kampanyalardan tüm faturalı veya faturasız hat sahipleri yararlanabilir.

Türk Telekom Yılbaşı Bedava İnternet

Türk Telekom tarafından yıl sonu hediyesi adı altında 1 ay geçerli 4 GB bedava internet kazanmak istiyorsanız hemen telefonunuzun SMS kısmına gelerek BALLI 4GB yazıp 2070’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Gönderilen SMS sonrası kısa süre içerisinde hattınıza 1 ay geçerli 4 GB hediye internet yüklenecektir.

Türk Telekom yıl sonu kampanyası konumuz buraya kadardır. Yılbaşı gününe kadar farklı hediyeler çıkması durumunda konuyu güncelleyerek sizleri bilgilendireceğiz. Yılbaşı kampanyasını yakından takip etmek istiyorsanız konuya yorum yapmanız durumunda yazacağınız e-posta adresine yeni kampanyalar gönderilecektir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava İnternet Kampanyası 2020

YORUM YAP, HEDİYE İNTERNET KAZAN

Hediye internet kazanmak için dört kelimelik bir yorum bırakmanız gerekecek. Yorum yapanlar arasında yapılacak olan çekilişte siz de hediye internet kazanabilirsiniz. Kazananlar ile mailden iletişime geçilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu