Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava İnternet Kampanyası 2020

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet uygulamasıyla her hafta Türk Telekom tarafından sana özel hediyeleri sil süpür! Türk Telekom Sil Süpür Hediye İnternet uygulamasını indirerek bedava internet kazanabilir, üstelik internetin yanın sıra ücretsiz dakika ve ücretsiz sms kazanmanız da mümkündür. Hemen Türk Telekom online işlemler uygulamasına geçiş yaparak hediyeleri süpürebilirsiniz.

Sil Süpür Hediye internet

Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır

Türk Telekom sil süpür bende yok diyorsanız aşağıdaki verdiğim bağlantı üzerinden sil süpür uygulamasını indirip kampanyaya dahil olabilirsin. Öncelikle sil süpür uygulamasını kullanabilmeniz için SELFY paketine geçmeniz gerekiyor. Faturalı yada faturasız müşterilerin yararlanabileceği bu kampanyaya katılmanız için telefonunuzdan SELFY yazıp 4545 göndermeniz gerekmektedir. Kısa süre içerisinde gelecek bilgilendirme mesajı sonrası SELFY üyeliğiniz başlatılacaktır.

Türk Telekom online işlemler uygulamasını açtıktan sonra üst kısımda bulunan hediye sepetine tıklayın. Açılan sayfadan Sil Süpür butonuna tıkladıktan sonra açılan ekranı silerek hangi hediyeyi kazandığınızı görebilirsiniz. Kazandığınız hediyeler hattınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2020 Konusunu İncelediniz mi?

Türk Telekom Sil Süpür 30 GB Nasıl Yapılır

Türk Telekom müşterilerinin sıklıkla araştırdığı Türk Telekom Sil Süpür 30 GB Kazanma konulardan birisine açıklılık getirmek istiyorum. İlk olarak Sil Süpür Hilesi diye bir şey olmadığını bilmenizi isterim. Sil Süpür ile 30 GB hediye internet kazanma tamamen sizin şansınıza kalmış bir şeydir. Bazı kullanıcılar 30 GB hediye internetin yalan olduğunu söylese de çevremdeki tanıdıklarımın bu hediyeyi kazandığını bilmenizi istiyorum.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanya Şartları

Sil Süpür kampanyasına dahil olabilmeniz için faturalı veya faturasız hat sahibi olmanız gerekmektedir.
Sil Süpür kampanyası sadece perşembe günlerine özeldir. Haftanın her perşembe günü sil süpür kampanyasından faydalanabilirsiniz.
Sil Süpür ile kazanılan ödüller sadece yurt içinde geçerli olup, devredilemez ve kullanımı sona erdiğinde sıfırlanır.

Sil Süpür Kampanyasının Ödülleri

30 Geçerli Muud Premium Üyeliği
7 Gün Geçerli 30 GB Bedava İnternet
7 Gün Geçerli 10 GB Bedava İnternet
7 Gün Geçerli 7 GB Bedava İnternet
7 Gün Geçerli 5 GB Bedava İnternet
7 Gün Geçerli 1 GB Whatsapp
1 Gün Geçerli 5 GB Bedava İnternet
1 Gün Geçerli 100 MB Bedava İnternet
1 Gün Geçerli Türk Telekomlularla Sınırsız Konuşma
1 Ay Geçerli Arayanı Bil Servisi
Enterprise Araç Kiralama’da indirim kodu
MNG Kargo’da %30 indirim kodu

Sil Süpür uygulaması bazı durumlarda kazanılan ödülleri sadece gecelik olarak tanımlıyor. Bu gibi durumlarda kazandığınız hediye interneti veya ücretsiz dakikayı gece 00:00 ile 06:00 arası kullanabilirsiniz. Konumuz buraya kadardır. Kampanya veya uygulamayla ilgili herhangi bir sorunuz olursa yorum bırakarak bizlerden yardım alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu