Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava İnternet Kampanyası 2020

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet uygulaması üzerinden haftanın bir günü Türk Telekom tarafından sana özel hediyeleri sil süpür! Türk Telekom Sil Süpür Hediye İnternet uygulaması ile bedava internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik gibi bir çok hediye kazanabilirsin. Hemen Türk Telekom online işlemler uygulamasını indirerek hediyelerini alabilirsin. Aşağıdaki yazıyı tamamen okuyup sil süpür nasıl yapılır 2020 ve sil süpür hediyeleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsin.

Sil Süpür Hediye internet

Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır

Türk Telekom sil süpür bende yok diyorsanız aşağıdaki verdiğim bağlantı üzerinden sil süpür uygulamasını indirip kampanyaya dahil olabilirsin. Öncelikle sil süpür uygulamasını kullanabilmeniz için SELFY paketine geçmeniz gerekmektedir. Faturalı yada faturasız müşterilerin yararlanabileceği bu kampanyaya katılmanız için telefonunuzdan SELFY yazıp 4545 göndermeniz yeterli olacaktır. Kısa süre içerisinde gelecek bilgilendirme mesajı sonrası SELFY üyeliğiniz tamamlanmış olacaktır.

Türk Telekom online işlemler uygulamasını açtıktan sonra üst kısımda bulunan hediye sepetine tıklayın. Açılan sayfadan Sil Süpür butonuna tıkladıktan sonra açılan ekranı silerek hangi hediyeyi kazandığınızı görebilirsiniz. Kazandığınız hediyeler hattınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2020 Konusunu İncelediniz mi?

Türk Telekom Sil Süpür 30 GB Nasıl Yapılır

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma 2020

Türk Telekom müşterilerinin sıklıkla araştırdığı Türk Telekom Sil Süpür 30 GB Kazanma konulardan birisine açıklılık getirmek istiyorum. İlk olarak Sil Süpür Hilesi diye bir şey olmadığını bilmenizi isterim. Sil Süpür ile 30 GB hediye internet kazanma tamamen sizin şansınıza kalmış bir şeydir. Bazı kullanıcılar 30 GB hediye internet paketinin asılsız olduğunu söylese de çevremdeki tanıdıklarımın bu hediyeyi kazandığını bilmenizi istiyorum.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanya Şartları

Sil Süpür kampanyasına dahil olabilmeniz için faturalı veya faturasız hat sahibi olmanız gerekmektedir.
Sil Süpür kampanyası sadece perşembe günlerine özeldir. Haftanın her perşembe günü sil süpür kampanyasından faydalanabilirsiniz.
Sil Süpür ile kazanılan ödüller sadece yurt içinde geçerli olup, devredilemez ve kullanımı sona erdiğinde sıfırlanır.

Sil Süpür Kampanyasının Ödülleri

30 Geçerli Muud Premium Üyeliği
7 Gün Geçerli 30 GB Bedava İnternet
7 Gün Geçerli 10 GB Bedava İnternet
7 Gün Geçerli 7 GB Bedava İnternet
7 Gün Geçerli 5 GB Bedava İnternet
30 Gün Geçerli 5 GB Bedava İnternet
7 Gün Geçerli 1 GB Whatsapp
1 Gün Geçerli 5 GB Bedava İnternet
1 Gün Geçerli 100 MB Bedava İnternet
1 Gün Geçerli Türk Telekom Aboneleriyle Sınırsız Konuşma
1 Ay Geçerli Arayanı Bil Servisi
Enterprise Araç Kiralama’da indirim kodu
MNG Kargo’da %30 indirim kodu
1 Ay Geçerli Türk Telekom Wi-Fi Hediyesi
Morhipo Hediye Çeki

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Bedava WhatsApp Paketi 2020

Sil Süpür uygulaması bazı durumlarda kazanılan ödülleri sadece gece kullanımına açık olarak tanımlıyor. Bu gibi durumlarda kazandığınız hediye interneti veya ücretsiz dakikayı gece 00:00 ile 06:00 arası dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Konumuz buraya kadardır. Kampanya veya uygulamayla ilgili tüm soru ve sorunlarınızı yorum yazarak bizlerden destek alabilirsiniz.

YORUM YAP, HEDİYE İNTERNET KAZAN

Hediye internet kazanmak için dört kelimelik bir yorum bırakmanız gerekecek. Yorum yapanlar arasında yapılacak olan çekilişte siz de hediye internet kazanabilirsiniz. Kazananlar ile mailden iletişime geçilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu