Türk Telekom

Türk Telekom 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası 2020

Türk Telekom 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası

Türk Telekom 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası başladı. Her yıl 14 şubat sevgililer gününe özel kampanyalar sunarak müşterilerine ücretsiz bedava internet ve bedava dakika imkanı sağlayan Türk Telekom 2020 yılında da müşterilerini unutmadı ve Türk Telekom 14 Şubat Bedava İnternet kampanyası adı altında abonelerine 1 ile 5 GB arasında bedava internet veriyor. Türk Telekom Sevgililer Günü Kampanyası içeriğinin tamamını aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Türk Telekom Sevgililer Günü Kampanyası

Sevgililer gününe özel Türk Telekom GSM operatörü tüm müşterilerine özgürce internette gezinmeleri için bedava internet ve sevgilinizle doya doya konuşabilmeniz için bedava dakika hakkı verecek. Sevgililer günü kampanyasına katılmanız için herhangi bir yere SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya dahilinde verilecek ödüllerin tamamı Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden veya Sil Süpür uygulaması üzerinden verilecektir. Telefonunuzda eğer bu uygulama mevcut değilse Google Play Store veya APP mağazasından ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom (Avea) Bedava İnternet Hilesi 2020

Türk Telekom Sevgililer Gününe özel kampanyadan kazandığınız ödüller geçen senelerde olduğu gibi 1 hafta geçerli olup, bedava internet ve bedava dakika paketleri sadece yurt içinde geçerlidir.

Türk Telekom Sevgililer Günü 2020 kampanyasıyla ilgili aklınıza takılan tüm soruları yorum bırakarak bizlerden kısa süre içerisinde destek alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı