Türk Telekom

Türk Telekom Ramazan Ayına Özel Bedava İnternet Kampanyası

Ülkemizde ramazan ayı her zaman insanların elinden geldiğince iyilik yaptığı, birbirini kırmamaya çalıştığı ve sakin geçirdiği bir ay olmaktadır. Orucun etkisiyle insanlar kendilerini biraz daha yorgun hissediyor olsa da evlerinde geçirdikleri zamanı arttırarak ailelerine daha fazla zaman ayırabilirler.

2020 senesinde ramazan ayı da diğer yıllara göre farklı geçmektedir. Çin’de başlayan ve buradan tüm dünyaya yayılan korona virüsü ramazan ayını da etkilemektedir. İnsanlar toplu iftarlara gidemeyecek, akşam eğlencelerine katılamayacak ya da camilerde ibadet edemeyecektir. Tüm bu etmenler insanların evlerinde çok daha fazla durmasına sebep olur. Evde kaldıkları her süre daha fazla internet ve dakika kullanımı anlamına gelecektir.

Türk Telekom Ramazan Ayına Özel Bedava İnternet
Türk Telekom Ramazan Ayına Özel Bedava İnternet

Türk Telekom Ramazan Kampanyası

Her zamanki ramazanlara göre farklı geçecek olan 2020 senesinin ramazan ayında Türk Telekom abonelerinin yanında olarak elinden gelen desteği vermeyi amaçlamaktadır. Bunun için tüm abonelerine bedava internet ve dakika sunar. Bu hediyeleri alan kişiler ramazan aylarını biraz daha kolay geçirmeyi başaracaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom ArayanıBil Plus ile Ücretsiz 1 GB İnternet

Türk Telekom tarafından sunulan bu kampanyada 10 GB internet ve 1000 dakika konuşma sunulmaktadır. Kampanyada sunulan hediyeler gece saat 02:00 ile 06:00 arasında kullanılabilmektedir. Türk Telekom sahura kalkan kullanıcılarının bu kampanyayı en iyi şekilde kullanmasını istemektedir. Genel olarak sahur öncesi hazırlıklar ve sonrasındaki işlemler bu saat aralıklarında tamamlanmaktadır.

Türk Telekom Ramazan Ayına Özel Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom tarafından sunulan bu kampanyaya katılım işlemi son derece basittir. Kampanyaya katılmak isteyen kişiler telefonlarının mesaj bölümüne SAHUR yazıp 5555’e mesaj göndermelidir. Gönderilen bu mesajlar ile birlikte kampanyaya katılım işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Sonrasında belirlenen saat aralıklarında bedava internet ve dakikalar kullanılabilir.

Türk Telekom Ramazan Ayına Özel Bedava İnternet Kampanyası Detayları

Kampanya kapsamında sunulan bedava 10 GB internet daha ilk günden hatlara tanımlanmaktadır. Tanımlanan bedava internet istenirse tek bir gün içerisinde dahi kullanılabilmektedir. Ramazan ayının son gününe kadar bedava interneti kullanma hakkı bulunacaktır. Türk Telekom aboneleri bu saat aralıklarında sunulan hediyeyi kullanırken kalan saatlerinde kendi tarifelerinden harcama yapacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma 2020

Türk Telekom abonelerine sunulan 1000 dakika konuşma ise her yöne olarak sunulur. Türk Telekom aboneleri, diğer operatörleri kullanan yakınları ile de istedikleri gibi iletişim kurabilmektedir. Yapılacak olan aramalar yalnızca yurtiçinde geçerli olmaktadır. Yurtdışı aramaları kampanya kapsamında olmaz ve ekstra ücretlendirmesi yapılır.

Kampanyaya katılım göstermeyi düşünen Türk Telekom kullanıcıları için herhangi bir sınırlama yer almamaktadır. Hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri kampanyaya katılım gösterebilmektedir. Türk Telekom altyapısını kullanan BİMCell, POCell ve PTTCell kullanıcıları düzenlenen bu kampanyanın dışında tutulmaktadır. Bu aboneler kendi operatörlerinin düzenlediği özel kampanyaları kullanabilecektir. Ramazan ayı kampanyası, adından da anlaşılabildiği üzere yalnızca ramazan ayını kapsayan bir kampanyadır. Ramazan ayının son günü tamamlandığında abonelerin kampanyaya ne zaman kayıt olduğuna bakılmaksızın kalan hediyeler silinecektir. Ramazanın ilk günü kayıt olan kişilerin hediyeleri ile ramazanın son gününde kayıt olan kişilerin hediyeleri aynı anda silinir. Bu sebeple de kampanyaya katılım için Türk Telekom abonelerinin ellerini çabuk tutması şarttır.

İlgili Makaleler

4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı