Türk Telekom

Türk Telekom İle Ramazan Ayında Bedava İnternet Fırsatları

Korona virüsünün etkisi altında başlayan ramazan ayı bu sene oldukça farklı geçiyor. Akşam etkinlikleri, toplu yemekler ya da ramazan eğlenceleri olmadan geçen bu ayda herkes zamanını internet üzerinden gerçekleştirdiği aktiviteler ile geçiriyor. Bu durum internetin çok fazla kullanılması sorununa sebep olurken Türk Telekom tarafından sunulan bedava internet kampanyaları ile bu sorun çözülebilir.

Türk Telekom E-Fatura Kampanyası

Türk Telekom faturaları hat kullanıcıları tercih olarak faturalarının evlere gelmesin isteyebilir. Sürekli olarak bilgisayar ya da mail adresi kullanmayan kişiler bu mecralardan faturalarını takip edemedikleri için eve gönderilmesini istemektedir. Ancak bu durum hem Türk Telekom için bir masraf olur hem de boşa kesilen ağaçlar anlamına gelmektedir.

Bunun önüne geçilmesi için başlatılan kampanya kapsamında abonelere 1 GB bedava internet dağıtımı yapılmaktadır. Türk Telekom aboneleri telefonlarının mesaj bölümüne 1GB yazıp boşluk bıraktıktan sonra mail adreslerini yazmalı ve 3008’e göndermelidir. Bu işlemi gerçekleştiren kişilerin faturaları artık mail adreslerine gelmeye başlayacaktır. Buna teşekkür etmek isteyen Türk Telekom 1 aylık kullanım süresi bulunan 1 GB bedava internet sunmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Selfy Bedava İnternet 2020 (Faturalı/Faturasız)
Türk Telekom İle Ramazan Ayında Bedava İnternet
Türk Telekom İle Ramazan Ayında Bedava İnternet

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Kampanyası

Akıllı telefonlar her ne kadar ileri teknoloji ürünler olsa da sinyal alamadıkları anda herhangi bir işlevleri kalmıyor. Bu durumda arayan kişiler ulaşamazken insanlar bu süreçte kimlerin aradığından haberdar olamıyorlar. Benzer bir durum telefonların şarjının bitmesinde de yaşanıyor. Bu durumlarda arayan kişilerin öğrenilebilmesini isteyen Türk Telekom Arayanı Bil Plus kampanyasını başlattı.

Sunulan hizmet dahilinde telefonlara ulaşılamadığı durumlarda arayan kişilerin kimler olduğu hakkında bilgi alınabilmektedir. Kampanyaya 1 aylık abone olmak isteyen kişiler PLUS yazıp 7065’e SMS göndermelidir. Bunun yanı sıra kampanyaya 6 aylık abonelik de yer alır. Bu aboneliği kullanmak isteyen kişiler ise PLUS yazıp 7066’ya göndermelidir. Bu işlemler sonrasında Türk Telekom tarafından 1 GB bedava internet hatlara tanımlanacaktır.

Türk Telekom Selfy Kampanyası

Türk Telekom tarafından sunulan Selfy uygulaması insanlar arasında son derece popüler olmaya başlamıştır. Birçok farklı işlem Selfy uygulaması üzerinden kolaylıkla yapılabilir. TL yükleme işlemleri de bunlardan bir tanesidir. Selfy uygulamasını kullanarak 30 TL ya da üzeri bakiye yükleme işlemlerini kullanan kişiler 1 GB bedava internet almaya hak kazanacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Ziraat Bankası Aracılığıyla Hediye İnternet

TL yükleme işleminin yapılmasından önce kampanyaya katılım için SMS atılması şarttır. SMS olmadan TL yüklemesi yapılırsa bedava internet kazanma hakkı ortadan kalkacaktır. Bu sebeple de kullanıcılar ilk olarak DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e SMS göndermelidir. SMS’i gönderen kişiler kampanyaya kayıt işlemini başarılı bir biçimde yapmış olur. Sonrasında TL yükleme işlemi Selfy uygulaması üzerinden yapılarak 1 GB bedava internet kazanılabilir.

Türk Telekom’a Geçişe Özel Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom kullanıcısı olmayan ancak Türk Telekom’a geçiş işlemini yapmayı düşünen kişiler bunu ramazan ayında gerçekleştirirlerse çok büyük bir kazanım sağlayacaklardır. Türk Telekom bayilerinden geçiş işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlayan kişiler sonrasında BOLBOL yazıp 5555’e SMS göndermelidir. Bu sayede kampanyaya katılım sağlanırken direkt olarak 15 GB bedava internet sunulmaktadır. Sonraki 3 ay boyunca da her ay 5 GB internet sunularak toplamda 30 GB internet kazanma şansı elde edilir.

İlgili Makaleler

4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı