Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom EBA Kampanyası Hediye 3 GB İnternet

Türk Telekom EBA Bedava 3 GB

Türk Telekom EBA Kampanyasını sonunda başlattı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan çevrimiçi eğitim platformu olarak bilinen EBA (Eğitim Bilişim Ağı) kullanan Türk Telekom öğretmen ve öğrencilerine özel olarak başlatılan bu kampanya sayesinde her ay hattınıza otomatik olarak Türk Telekom EBA Hediye 3 GB İnternet adı altına ücretsiz internet tanımlayabilirsiniz.

Türk Telekom EBA Kampanyası sayesinde çevrimiçi eğitim platformunda bulunan ders kitapları ve video gibi eğitim materyallerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Türk Telekom EBA paketini 1 yıl boyunca her ay hattınıza otomatik olarak tanımlanan bedava 3 GB ile keyfini çıkartabilirsiniz. Bu kampanya ya sahip olabilmeniz için aşağıdaki makaleyi tamamen okumalısınız.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2020 Kampanyasını İncelediniz mi?

Türk Telekom EBA Ücretsiz İnternet Yapma

Kampanya ya dahil olmanız için telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek EBA yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Kampanyanın olumlu sonuçlanması durumunda her ay hattınıza otomatik olarak ücretsiz 3 gb internet tanımlanacaktır. Kampanya dahilinde gelen internet kotanızı sadece eba.gov.tr kullanımları kapsamaktadır. Türk Telekom EBA İptali için IPTAL EBA yazarak 5555’e aynı şekilde mesaj göndermeniz yeterlidir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom (Avea) Bedava İnternet Hilesi 2020

Kampanya Detayları

Kampanyadan sadece TT mobil faturasız ve faturalı bireysel aboneler yararlanabilmektedir.
Ön ödemeli bireysel mobil müşterileri bu kampanya ya dahil olabilmeleri için 1 ay içerisinde en az 30 TL ve üzeri yükleme yapmaları gerekmektedir.
Bimcell, Pttcell, Teknosacell ve Kontrolü Seç Tarifeleri ve kurumsal aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.
Mevcut dönem içerisinde kullanılmayan internet kotası sonraki aya aktarılamaz.
EBA kampanyası 06 Mayıs 2019- 06 Mayıs 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Yeni aboneler kayıt işlemi sonrası 1 yıl kullanabilir.

Türk Telekom EBA Kampanyası ile aklınıza takılan her türlü soruyu yorum olarak bırakırsanız kısa süre içerisinde destek verebiliriz.

YORUM YAP, HEDİYE İNTERNET KAZAN

Hediye internet kazanmak için dört kelimelik bir yorum bırakmanız gerekecek. Yorum yapanlar arasında yapılacak olan çekilişte siz de hediye internet kazanabilirsiniz. Kazananlar ile mailden iletişime geçilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu