Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava WhatsApp Paketi 2020

Türk Telekom Bedava WhatsApp Paketi

Türk Telekom Bedava WhatsApp Paketi konumuz yayınlanmıştır. Türk Telekom tarafından tamamen ücretsiz 1 yıl geçerli bedava WhatsApp kampanyasıyla yurt içinde veya yurt dışında WhatsApp ve Bip uygulamalarını ücretsiz olarak kullanmanız mümkündür. Bu kampanyadan faturalı veya faturasız hat sahipleri faydalanabilir. Detaylar için konunun tamamını okumanızı tavsiye ediyorum.

Türk Telekom Bedava WhatsApp Faturasız

Faturasız hattım var diyorsan Türk Telekom Ücretsiz WhatsApp kampanyasına dahil olabilmen için ilk olarak Selfy servisine abone olman gerekiyor. Ben çoktan Selfy’liyim diyorsan telefonunun mesaj kısmına gelerek ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545’e SMS göndermen yeterli olacaktır. Eğer üyeliğin yoksa Selfy dünyasında bir an önce yerini alabilmen için, SELFY yazıp 4545’e ücretsiz sms gönderebilir veya müşteri hizmetlerini arayıp Selfy servisine abone olabilirsin.

Türk Telekom (Avea) Bedava İnternet Hilesi 2020 Kampanyasını İncelediniz mi?

Türk Telekom Bedava WhatsApp Faturalı

Faturalı hattım var 1 yıl boyunca ücretsiz WhatsApp ve Bip uygulamasını kullanmak istiyorum diyorsan doğru yerdesin. Yurtiçi ve Yurtdışında ücretsiz anlık mesajlaşma uygulamalarını kullanabilmen için UCRETSİZ yazıp 5555’e mesaj göndererek kampanya başvurusunu gönderebilirsiniz. Kısa süre içerisinde gelecek onay mesajının ardından 1 yıl geçerli bedava WhatsApp paketin hattına tanımlanacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Selfy Bedava İnternet 2020 (Faturalı/Faturasız)

Kampanyanın Kapsamı ve Katılım Koşulları

Yurt içi Whatsapp, Bip ve Wirofon Kullanım Hakkı: Aylık 1 GB
Yurt dışı Whatsapp, Bip ve Wirofon Kullanım Hakkı: Aylık 20 MB

Kampanya 30 Nisan 2020 tarihinde sona erecektir. Bu tarih içerisinde kampanya ya katılım sağlayan müşteriler 12 fatura dönemi bitimine kadar yurtiçi ve yurtdışında sunulan ücretsiz anlık mesajlaşma kampanyasından faydalanabilir.

Avea Bedava WhatsApp Kampanya dahilinde WhatsApp üzerinden fotoğraf, kişi ve konum gibi paylaşımlar ücretsizdir. Bunların dışında görüntülü ve sesli arama işlemlerini kendi internet kotanı kullanarak yapabilirsin.

Konumuz buraya kadardır. Şunu belirtmek isterim ki internet üzerinden Türk Telekom Bedava WhatsApp Apn gibi hileli uygulamalar mevcuttur. Bunları kesinlikle kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Herhangi bir sorunda veya aklınıza takılan tüm soruları yorum yazarak bizlerden kısa süre içerisinde destek alabileceğinizi unutmayın.

YORUM YAP, HEDİYE İNTERNET KAZAN

Hediye internet kazanmak için dört kelimelik bir yorum bırakmanız gerekecek. Yorum yapanlar arasında yapılacak olan çekilişte siz de hediye internet kazanabilirsiniz. Kazananlar ile mailden iletişime geçilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu