Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2020 Şubat

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2019

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları sayfasında 2020 Şubat ayı için geçerli olan bedava internet, bedava dakika ve sms kampanyalarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Eski adı AVEA yeni adıyla Türk Telekom olarak uzun yıllardır müşterilerine çeşitli kampanyalar sunarak beğeni toplamayı başaran Türk Telekom GSM operatörünün bu kampanyalarından faydalanabilmeniz için faturalı veya faturasız Türk Telekom hat sahibi olmanız gerekmektedir. Aşağıda yer alan Türk Telekom Bedava İnternet Paketi kampanyaları tüm faturalı ve faturasız hat sahipleri için hazırlanmıştır.

Türk Telekom Selfy ile Bedava İnternet

Türk Telekom faturasız hat sahipleri Selfy’ye geçtikten sonra mor kampanyası adı altında herhangi birine dahil olmanız durumunda Türk Telekom Hediye İnternet kampanyasına dahil olabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için 30 gün içerisinde faturasız hattınıza en az 30 TL yükleme yapmış olmanız gerekmektedir. İşlemlere başlamadan önce telefonunuzun SMS kısmına gelerek MOR HEDİYE yazıp 4545’e göndermeniz durumunda otomatik olarak hattınıza internet tanımlanacaktır.

Türk Telekom Bedava WhatsApp Paketi 2020 Kampanyasını İncelediniz mi?

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası ile 4 GB İnternet

Türk Telekom operatörüne yeni kayıt olmanız durumunda veya farklı operatörlerden Türk Telekom operatörüne geçiş yapmanız durumunda 1 ay geçerli olacak 4 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Ayrıca yeni abonelere hat açılışından hemen sonra otomatik olarak hattına ücretsiz 40 TL yüklemektedir. Bedava internet kampanyasına dahil olabilmeniz için hemen telefonunuzun SMS kısmına gelerek BALLI 4 GB yazıp 2070’e gönderebilirsiniz.

ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

ArayanıBil Plus ile Türk Telekom aboneleri hiçbir çağrıyı kaçırmıyor üstelik hediye internet kazanıyor. Türk Telekom geçtiğimiz günlerde kullanıcılarına servis ettiği ArayanıBil Plus servisiyle herkese hediye 1 GB internet veriyor. Bu servise aylık abone olarak ücretsiz haftalık 1 GB internet kazanabilirsiniz. Kampanyaya dahil olmanız için SMS kısmına PLUS yazıp 7065’e göndermeniz yeterli olacaktır.

4.5G ile 30 GB Hediye İnternet Kazanın

Türk Telekom’un uzun süredir gündemde tuttuğu 4.5G ile 30 GB hediye internet kampanyası halen devam ediyor. Eğer halen 3G kullanıyorsanız herhangi bir Türk Telekom bayisine giderek ücretsiz 4.5G uyumlu hattınızı alarak ücretsiz 30 GB veya 50 GB hediye internetinizi hattınıza yükleyebilirsiniz. 30 GB ücretsiz internet hizmetinden faydalanabilmeniz için telefonunuzun SMS bölümüne girerek 4.5G 30GB yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom uygulaması içerisinde yer alan Sil Süpür oyununu oynayarak hem eğlenceli vakitler geçirebilir ve kazandığınız puanlarda ücretsiz internet, hediye dakika veya sms kazanabilirsiniz. Bu kampanyaya dahil olmanız için Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’na giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Dönüşüm Festivali Dönüştür Kampanyası

Her ay düzenli olarak satın aldığınız paket içerisinde kullanmadığınız SMS’leri hediye internete çevirmek çok kolay. Herhangi bir ek ücret ödemeden 1000 SMS paketinizi ek 1 GB’a dönüştürmek için DONUSTUR yazıp 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Tambu ile 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy abonelerine özel olarak hazırladığı bu kampanya sayesinde bir kaç dakika içerisinde hattınıza 1 ay geçerli olacak şekilde 1 gb hediye internet yükleyebilirsiniz. Hemen Google Play Store veya App Store uygulama indirme sayfasından Tambu uygulamasını indirip yükledikten sonra yurt içinde geçerli 1 gb bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz WhatsApp Paketi

Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası devam ediyor. Anlık sohbet uygulamasını çok kullanırım diyorsan şanslısın. Türk Telekom 1 yıl geçerli ücretsiz WhatsApp paketini kullanıcılarına sundu. Hem yurt içinde hem de yurt dışında WhatsApp ve Bip uygulaması üzerinden yazışmalarınızı ücretsiz yapmak istiyorsanız hemen Selfy aboneliğini başlatın. Faturalı veya Faturasız hat sahiplerine özel olarak hazırlanan bu kampanya ya dahil olmanız için ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom 10 Kasım Bedava İnternet

Eski adı AVEA yeni adı Türk Telekom artık geleneksel haline getirdiği 10 Kasım Atatürk’ü anma haftasında kullanıcılarına bedava internet vermeyi ihmal etmedi. Faturalı veya faturasız hat sahiplerine 10 Kasım gününe özel bir gün geçerli 1 GB hediye internet verecektir. Bu kampanya ya katılım sağlamanız için herhangi bir yere SMS atmanıza gerek yoktur.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan

Türk Telekom GSM operatörü oldukça başarılı bir kampanyaya imza atıyor. Sevdiklerinize faturalı veya faturasız hattınızdan hediye internet göndermeniz durumunda ücretsiz 1 hafta geçerli 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Üstelik aylık 1 GB hediye internet gönderirseniz 1 ay geçerli hediye internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom e-dergi Kampanyası

Türk Telekom e-dergi kampanyasını tekrar başlattı. Geçtiğimiz aylarda kampanyasını sonlandırması üzerine yoğun istek alan Türk Telekom e-dergi kampanyasını 2020 yılı için ücretsiz yapma kararı aldı. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz e-dergi uygulamasıyla yerli yabancı yüzlerce dergi ve gazeteyi internet kotasını kullanmadan okuyabilirsiniz. Uygulamayı Google Play Store ve App Store mağazalarından ücretsiz indirebilirsiniz.

Bonus Hediye

Bu konuyla ilgili düşüncelerinizi alt kısımda bulunan Yorum alanına yazıp gönderen kişilere aynı gün içerisinde Türk Telekom hediye internet tekniği hakkında kısa bir makale gönderiyoruz. Bu Teknik sayesinde faturalı veya faturasız Türk Telekom hattınıza 1 ay geçerli 1 ile 5 GB arasında bedava internet yükleyebilirsiniz.

Türk Telekom Mobil müşterilerine sunmuş olduğu eşsiz özelliklerin tamamına ulaşmak için Türk Telekom Bedava İnternet kategorisine göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

İlgili Makaleler

37 Yorum

  1. Kız arkadaşımla buluşmam lazım ama sürekli kayboluyor internetim de kalmadı , yardım eder misiniz?…

  2. Artık eskisi gibi bedava internet verilmiyor. Bide sadece bana Özel mi anlamadım ne zaman salla kazan yapsam gece 12 den sonra internet veriliyor. Acil internet ihtiyacim var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu