Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma 2020

Türk Telekom Bedava Dakika

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma konusuyla hattınızda herhangi bir bakiye veya paket olmasa dahil Türk Telekom’un müşterilerine gizli olarak kampanya şeklinde sunduğu Bedava Dakika Kazanma hediyeleriyle sevdiklerinizle ücretsiz olarak görüşme sağlayabilirsiniz. Konuda yer alan kampanyalar tamamen Türk Telekom tarafından sunulan kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan hizmetlerdir. Ücretsiz olarak hattınıza yüklenen Türk Telekom Ücretsiz Dakika hakları sadece yurt içinde geçerlidir.

Türk Telekom Bedava Dakika

Türk Telekom nadiren de olsa belirli tarih aralıklarında abonelerine ücretsiz dakika kampanyaları da sunmaktadır. Geçmişte sunulan eski kampanyalar yoğun istek aldığı için süre bitim tarihlerinde değişiklik yapılarak bazı kampanyalar 2020 Nisan ayına kadar uzatılmıştır. Bu kampanyaların detayını aşağıdan takip edebilirsiniz.

Türk Telekom Gece Bedava Dakika Faturasız

Türk Telekom faturasız hat sahibiysen ve özellikle geceleri görüşmeyi seviyorsan bu kampanya tam sana göre olduğunu söyleyebilirim. Akşam 21:00, sabah 09:00 saatleri arasında sevdiklerinle doya doya ücretsiz görüşme yapabilmen için telefonunun mesaj kısmına gelerek GECE yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen yeterli olacaktır. Gelecek onay mesajının ardından sevdiklerinle doya doya görüşme yapabilirsin. Bu kampanya tamamen ücretsizdir. İptal edilmediği süre içerisinde sürekli ücretsiz olarak yenilenir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Yılbaşı Kampanyası 2020

Türk Telekom Ücretsiz 50 veya 100 Dakika

Faturalı veya faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği bu kampanya yoğun istek üzerine tekrar yayınlandı. Milyon Paket kampanyası adı altında kullanıcılarına bedava dakika hizmeti sunan Türk Telekom’un bu başarılı kampanyasına hemen dahil olmak için PAKET yazıp 9090’a mesaj atmanız yeterlidir. Kısa süre içerisinde gelecek onay mesajının ardından şansınıza bağlı olarak hattınıza her yöne kullanabileceğiniz 50 veya 100 dakika tanımlanacaktır.

Türk Telekom Ücretsiz 2000 Dakika Kazanma

Geçtiğimiz yıllarda popüler olarak bilinen Türk Telekom Ücretsiz 2000 Dakika kampanyası yenilenerek tekrar servis edildi. Daha önce bu kampanya ya katılmadıysanız faturalı veya faturasız hattınızdan MILYON yazıp 3527 numarasına kısa mesaj gönderebilirsiniz. Kampanyadan kazanacağınız 2000 dakika 1 ay geçerli olup, her yöne kullanabilirsiniz.

Türk Telekom 9 TL 2000 Dakika

Bu kampanyayı Türk Telekom’un resmi internet sitesinde göremeyebilirsiniz. Sınırlı sayıda kişinin kullanabileceği bu kampanya sayesinde sadece 9 TL’ye 2000 Dakika kazanabilirsiniz. Faturalı ve faturasız hat sahiplerinin faydalanabileceği bu güzel kampanya ya katılmak için SABIT 2000DK yazıp 6368’e mesaj gönderebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom ve Turkcell İnternet Hızını 2 Katına Çıkardı

Türk Telekom Woops Bedava Dakika

Faturalı veya faturasız hat kullanıcıları Woops servisine abone olarak ücretsiz 2000 dakika bedava konuşma paketine sahip olabilirler. Kampanya dahilinde alınan ücretsiz 2000 dakika 7 gün geçerli olup sadece Türk Telekom hatları arasında geçerlidir. Kampanyaya katılabilmek için 4545’e WOOPS yazıp ücretsiz göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Ücretsiz Her Yöne Konuşma Kampanyası

Türk Telekom GSM operatörünün geçtiğimiz günlerde kadın müşterilerine sunmuş olduğu her yöne ücretsiz konuşma kampanyasına kayıt olmadıysanız çok şanslısınız. Bu kampanya sayesinde 30 gün içerisinde tek seferde yapacağınız 30 TL ve üzeri mobil TL yüklemenize haftanın her günü 13:00-14:00 saatleri arasında geçerli 1 saat ücretsiz her yöne konuşma kazanabilirsiniz. Fırsattan faydalanmanız için HERYONE DK yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi neredeyse en çok aranan kelimelerden birisidir. Bazı internet sayfaları Bedava Dakika hilesi başlığı altında kullanıcıyı yanlış yönlendirecek adımlar göstermektedir. Türk Telekom Ücretsiz Dakika Hilesi diye bir şeyin olmadığını bilmenizi isterim. Bu tarz arayışlarda bulunuyorsanız boşa zaman kaybedersiniz.

İlgili Makaleler

4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı