Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom (Avea) Bedava İnternet Hilesi 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi konusunu istek üzerine açıyoruz. Türk Telekom GSM operatörünü tercih eden müşterilerin bir kısmı arama motorlarına Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi VPN veya Avea Bedava İnternet Hilesi gibi konular aramaktadır. Peki gerçekten Bedava İnternet Hilesi var mı? yoksa açılan bu tarz konular asılsız mı? bu konu sayesinde sizleri bilgilendireceğim.

Türk Telekom’un müşterilerine sunmuş olduğu çeşitli kampanyalar sayesinde aslında bu konulara girmenize hiç gerek yok. Türk Telekom Bedava İnternet kategorisinde açmış olduğumuz güncel kampanyalar sayesinde Türk Telekom GSM şirketinin faturalı veya faturasız hat sahibi müşterilerine sağladığı kampanyalar sayesinde hattınıza bedava internet paketi veya bedava dakika yükleyebilirsiniz. Kampanyaları kullandıysanız acil internet ihtiyacınız varsa VPN üzerinden ücretsiz olarak internete bağlanmanız mümkündür. VPN üzerinden ücretsiz internete bağlanmak istiyorsanız aşağıdaki adımları doğru bir şekilde tamamlamanız gerekir.

Türk Telekom Bedava İnternet VPN Ayarı

VPN ile bedava internet keyfi yaşamak istiyorsanız öncelikle cep telefonunuza Shadowsocks VPN uygulamasını indiriyorsunuz. Bu uygulamayı Google Play Store ve App Store mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Shadowsocks VPN uygulamasını cihazınıza kurduktan sonra uygulamayı açın ve aşağıdaki ayarları kaydedin.

Profile: Türk Telekom
Server: ID numarası
Local Port: 1080
Remote Port: 443

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2020 Nisan

Yukarıda yer alan profil ayarlarını tamamladıktan sonra herhangi bir ek ayar yapmadan pasif konumunda olan uygulamayı aktif konumuna getirin ve bedava interneti sınırsız olarak kullanın. Ayrıca ağ erişimi izin isteği isterse Uygulamaya Güveniyorum sekmesine tıklamayı unutmayın.

Konu buraya kadardır. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda yorum yaparsanız kısa süre içerisinde dönüş sağlarım.

YORUM YAP, HEDİYE İNTERNET KAZAN

Hediye internet kazanmak için dört kelimelik bir yorum bırakmanız gerekecek. Yorum yapanlar arasında yapılacak olan çekilişte siz de hediye internet kazanabilirsiniz. Kazananlar ile mailden iletişime geçilecektir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu