Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Paycell Bedava İnternet 2020

Paycell Bedava İnternet

Turkcell Paycell Bedava İnternet konusu sayesinde hattınıza düzenli olacak bedava internet yükleyebilirsiniz. Turkcell müşterilerinin tamamen ücretsiz olarak faydalanabileceği Turkcell Paycell Kart ile internet üzerinden yapacağınız her alışverişe karşılık ücretiz internet kazanabilirsiniz. Üstelik yeni Turkcell Paycell Kart sahibi olan şanslı kullanıcılar anında 1 GB bedava internet sahibi olabilirler. Detayları konumuzda bulabilirsiniz.

Turkcell Paycell Kart Nedir

Turkcell tarafından hazırlanmış olan bu başarılı kart Türkiye genelinde en başarılı ve en kolay ödeme yöntemlerinden birisidir. Paycell kart ile internet üzerinden telefon numaranızı yazarak güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Paycell’e istediğin herhangi bir kredi kartını ekleyebilir veya Turkcell iletişim merkezlerinden herhangi birine giderek ücretsiz olarak Paycell kartını alabilir ve güvenli bir şekilde alışverişe başlayabilirsiniz.

Turkcell Paycell Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Bedava internet kazanabilmeniz için Turkcell Paycell Kart sahibi olmanız gerekmektedir. Sanal kartınızı aldıktan sonra App Store veya Google Play üzerinden Paycell uygulamasını indirip telefon numaranızı ve kart bilgilerinizi tamamladıktan kısa bir süre içerisinde hattınıza bedava internet tanımlanacaktır. Paycell Kart ile internet üzerinden yapacağınız her alışverişe karşılık bedava internet kazanmanın yanı sıra Paycell kartınıza her bakiye yüklemenize karşılık Paycell Hediye İnternet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası 2020

Paycell ile Fatura Ödemeye 1 GB Bedava İnternet

Paycell kart ile fatura ödeyenler bedava internet kazanıyor. Paycell kart ile Turkcell veya farklı operatörlerin faturasını ödedikten sonra ilk ay için hediye 1 GB bedava internet ikinci ödemeye ise 1 ay geçerli 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmanız için ilk olarak telefonunuzun SMS kısmına gelerek PAYCELL FATURA yazıp 5955’e ücretsiz SMS göndermeniz gerekir.

Paycell Bedava 1 GB İnternet

Paycell hediye 1 GB internet kampanyası 31/01/2020 tarihine kadar devam ediyor. Ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz Paycell sanal kartınızı aldıktan sonra Paycell uygulamasıyla telefon numaranızı doğrulayıp anında 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

YORUM YAP, HEDİYE İNTERNET KAZAN

Hediye internet kazanmak için dört kelimelik bir yorum bırakmanız gerekecek. Yorum yapanlar arasında yapılacak olan çekilişte siz de hediye internet kazanabilirsiniz. Kazananlar ile mailden iletişime geçilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu