Türk TelekomTurkcellVodafone

Operatörlerden 1 Mayıs İşçi Bayramında Bedava İnternet

2020 senesini hala korona virüs etkisi altında geçirmeye devam ediyoruz. Bu durum yıl içerisindeki birçok önemli günü kaçırmamıza sebep oluyor. 23 Nisan, ramazan ayı derken 1 Mayıs işçi bayramı da geldi çattı. Her ne kadar olumlu gelişmeler yaşanıyor olsa da henüz hastalık yakamızı bırakmış değil. Bu sebeple de 1 Mayıs bayramında da evde kalmaya devam edeceğiz.

Evde kaldığımız süre ne kadar uzun olursa internet kullanımı da o seviyede yüksek olmakta. Bunun bilincinde olan dijital operatörler sürekli olarak kullanıcılarına bedava internet dağıtıyorlar. 1 Mayıs için de bir kampanya üzerinde anlaşan operatörlerin tamamı aynı hediyeleri abonelerine sunmaya karar verdi.

Vodafone İşçi ve Emekçiler Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Yaşanan süreç ile ilgili duygu ve düşüncelerini sürekli olarak sosyal medya üzerinden paylaşan kişiler 1 Mayıs tarihinde de buna devam etmek zorunda. Sokağa çıkma yasağı olacağı için vatandaşlarımız işçi bayramını evlerinde kutlayacakları. Bu süreçte ihtiyaç duydukları internetin tamamı da Vodafone tarafından karşılanacak.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Hediye Havuzu İnternet Hediyesi 2020

1 Mayıs gününde abonelerinin herhangi bir ekstra internet ihtiyacının olmasını istemeyen Vodafone tüm kullanıcılarına 10 GB bedava internet vereceğini açıkladı. 10 GB interneti almak isteyen Vodafone aboneleri telefonlarından Vodafone Yanımda uygulamasına girerek kampanya için hazırlanan özel bölümden internetlerini alabilirler. Alacakları bu interneti 1 gün boyunca kullanma şansları olacaktır.

1 Mayıs İşçi Bayramında Bedava İnternet
1 Mayıs İşçi Bayramında Bedava İnternet

Türk Telekom İşçi ve Emekçiler Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Korona virüsü sebebiyle evlerinde zaman geçirmeye alışmış olan kişiler 1 Mayıs gününde de çok farklı bir gün geçirmeyecekler. Her ne kadar tüm dünya için önemli bir gün olsa da bu kadar krizin bir arada yaşandığı dönemde bayramı kutlamak oldukça zor.

Bayramın dışarılarda özgürce kutlanması mümkün olmadığından evlerde olabildiğince iyi bir şekilde kutlanması gerekiyor. Bu günün önemini ve savunduğu düşünceleri insanlara anlatmak isteyen Türk Telekom aboneleri bunun için sunulan 10 GB bedava interneti kullanabilir. Sunulacak olan interneti almak için abonelerin Online İşlemler uygulamasını indirmesi gerekiyor. Uygulama içerisinde 10 GB interneti almak için yapılması gereken işlemler ayrıntılı bir şekilde belirtilmiş.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone İle Ramazan Ayında Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell İşçi ve Emekçiler Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Ülkemizde hizmet sunan diğer büyük operatör olan Turkcell de bu kampanyaya 10 GB bedava internet ile katıla markalardan bir tanesi. Yüksek çekim gücünün yanı sıra büyük hediyeler sunmayı da alışkanlık haline getiren Turkcell bu önemli günde kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor.

Turkcell tarafından oluşturulan Dijital Operatör uygulaması sunulan bu interneti almak için şart koşulan uygulama. Bu uygulamayı indiren ve giriş yapan kişiler böylece aktif bir internet kullanıcısı olduğunu Turkcell’e göstermiş olacak ve bedava internetini alabilecek. Uygulama içerisindeki özel kısımdan bu internet rahatlıkla alınabilir.

İşçi ve Emekçiler Bayramı Bedava İnternet Kampanyasının Detayları

Kampanya kapsamında sunulacak olan 10 GB internet, 1 Mayıs’ın ilk dakikalarından itibaren aktif olacaktır. 24 saat boyunca kullanılabilecek olan bu internet 2 Mayıs tarihine kadar istenen şekilde harcanabilmektedir. Tüm abonelere sunulan bir hediye olduğundan herhangi bir şekilde aktarılması ya da farklı bir hatta devredilmesi söz konusu olmamaktadır.

İlgili Makaleler

4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı