Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Lifecell Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Turkcell Lifecell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Lifecell Bedava İnternet sayfasına hoşgeldiniz. Bu sayfa üzerinden Turkcell Lifecell Ücretsiz İnternet kampanyalarını bulabilir ve Turkcell GSM operatörünün Lifecell kullananlara özel sunduğu bir çok ücretsiz servisleri kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Turkcell Lifecell Nedir

Turkcell GSM operatörü tarafından oluşturulan Lifecell servisi iletişim, eğlence ve interneti müşterileri için daha ulaşılabilir, daha kolay ve daha uygun fiyatlarla servis eden yeni nesil dijital operatör markasıdır. Lifecell Türkiye pazarında müşterilerine %100 dijital hizmet vermeyi, gelişen teknolojiler, dijital servisler ve yenilikçi çözümler sunmayı hedefleyen başarısını aldığı ödüllerle kanıtlayan bir servistir.

Lifecell Bedava İnternet

Turkcell Lifecell belirli zaman aralıklarında kullanıcılarına bedava internet, bedava dakika ve bedava sms kazanma gibi çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Lifecell tarafından sunulan ve bulunması zor olan tüm kampanyaları bu başlık altında bulabilirsiniz.

Lifecell Hoş Geldin 7 GB Bedava İnternet

Lifecell servisinde bol bol internet var. Yeni hat kullanıcıları veya hattını Turkcell Lifecell operatörüne taşıyan faturalı veya faturasız hat kullanıcıları ücretsiz 1 ay geçerli 7 GB bedava internet kazanabilirler. Üstelik 12 ay boyunca geçerli her ay hattına ücretsiz 1 GB hediye internet yükleyebilirler.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell İstanbul Kart ile 2 GB Ücretsiz İnternet Paketi

Lifecell Dergilik ile Bedava İnternet Kazanma

Lifecell dergilik uygulamasını indiren tüm kullanıcılar 1 ay geçerli ücretsiz 1 GB internet kazanabilirler. Yapmanız gereken tek şey Google Play Store veya App Store mağazasından Lifecell Dergilik uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Ücretsiz kayıt sonrası kısa süre içerisinde gelecek olan onay mesajının ardından 1 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

Lifecell Bedava 2 GB İnternet

Turkcell Lifecell hat sahibiyseniz ve daha önce 2 GB bedava internet kampanyasına katılmadıysanız çok şanslısınız. Hemen telefonunuzun mesaj kısmına gelerek LIFECELL HEDIYE 2 GB yazıp 2222 numarasına mesaj göndererek 1 hafta geçerli ücretsiz 2 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Hediye internet hattınıza tanımlandıktan sonra IPTAL LIFECELL HEDIYE 2 GB yazıp aynı şekilde 2222 ye mesaj göndererek 7 gün sonra tahsil edilecek ücreti iptal ederek kampanya kapsamından çıkabilirsiniz.

Lifecell Ücretsiz İnternet konumuz şimdilik buraya kadardır. Daha farklı kampanyalara göz atmak istiyorsanız Turkcell Bedava İnternet sayfasına göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bu konu her hafta güncellenerek yeni kampanyalar eklenecektir. Sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır 2020

YORUM YAP, HEDİYE İNTERNET KAZAN

Hediye internet kazanmak için dört kelimelik bir yorum bırakmanız gerekecek. Yorum yapanlar arasında yapılacak olan çekilişte siz de hediye internet kazanabilirsiniz. Kazananlar ile mailden iletişime geçilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu