Vodafone Bedava İnternet

Eba İnternet Alma Ücretsiz ve Tüm Hatlar İçin

Eba İnternet Kampanyası

Eba İnternet Alma şu zamanda bir çok kişinin merak ettiği konulardan birisidir. Bildiğiniz gibi Dünya genelinde hızla yayılan korona virüsü tehlikesi nedeniyle okullar erken tatil edildi. Öğrencilerin derslerinden geri kalmamaları açısından geçici olarak uzaktan eğitim sistemine geçiş yapıldı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından ücretsiz olarak sunulan 3 GB hediye internet ile öğrenciler Eba sistemiyle uzaktan eğitim almaya devam edecekler. Peki Eba 3 GB Nasıl Alınır ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz.

Türk Telekom EBA 3 GB Bedava İnternet

Faturalı veya faturasız hat sahipleri Eba kampanyasıyla ücretsiz internete sahip olmaları için telefonunuzun mesaj kısmına girerek EBA yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeleri yeterli olacaktır. Türk Telekom için daha fazla bilgi (Türk Telekom EBA Kampanyası Hediye 3 GB İnternet)

Bimcell EBA 3 GB Bedava İnternet

Türk Telekom alt yapısını kullanan Bimcell aboneleri Eba kampanyasına dahil olabilmeleri için aynı şekilde mesaj bölümüne girerek EBA yazıp 5555’e mesaj gönderebilirler.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2020

Vodafone EBA 3 GB Bedava İnternet

Vodafone EBA hediye internet kampanyasını Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Kampanyası başlığı altında duyurdu. Faturalı ve faturasız tüm Vodafone aboneleri Eba uygulamasını indirdikten sonra veya ilgili siteye giriş yaptıktan sonra ücretsiz Eba kampanyasından 3 GB interneti otomatik olarak alabilirler.

Turkcell EBA 3 GB Bedava İnternet

Turkcell EBA 3 GB İnternet kampanyasına katılmanız için telefonunuzdan Bip uygulamasını açarak kampanyalar sekmesinde bulunan EBA Hediye İnternet butonuna tıklayıp kampanyaya katılım sağlayabilirler. Bunların yanına ek olarak mesaj kısmına gelerek EBA yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Eba İnternet Kampanyası konumuz bu kadardır. Herhangi bir sorunda yorum yazarak aynı gün bizlerden destek alabilirsiniz.

YORUM YAP, HEDİYE İNTERNET KAZAN

Hediye internet kazanmak için dört kelimelik bir yorum bırakmanız gerekecek. Yorum yapanlar arasında yapılacak olan çekilişte siz de hediye internet kazanabilirsiniz. Kazananlar ile mailden iletişime geçilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu