Bimcell

BİMCell Ramazan Ayı İçin Bedava İnternet Kampanyaları

2019 senesinin Aralık ayında Çin’de başlayan korona virüsü ülkemize Mart aynında ulaştı. O günlerden sonra hayat hiçbir zaman eskisi gibi olmazken hepimiz evlerimizde zaman geçirmeye başladık. Karantinada kaldığımız bu zorlu dönemde ramazan ayı da başlarken insanların internet kullanımı ekstra artış gösterdi. BİMCell aboneleri yükselen internet kullanımı karşısında sunulan bedava internet kampanyalarını kullanabilirler.

BİMCell Hat Sahibi Olanlara Bedava İnternet

Üç büyük iletişim operatörü içerisinde büyük bir çekişme bulunurken BiMCell de bu çekişmenin içerisine dahil oldu. İnsanlara ekonomik bir iletişim sunan BİMCell kısa süre içerisinde insanlar tarafından tercih edilmeye başlanırken sunduğu hediyelerle bu tercihlerin ne kadar doğru olduğunu gösterdi.

Farklı bir operatörden BİMCell’e geçiş yapan ya da yeni bir BiMCell hat satın alan kişiler bedava 4 GB internet kazanma şansını elde etmektedir. Yeni bir hat almak ya da geçiş yapmak için insanlar kendilerine en yakın BİM şubesine giderek başvurularını gerçekleştirebilirler. Ramazan ayında yapılan bu geçiş ya da yeni hat işlemi ile bedava internet kazanılabilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Ramazan Ayına Özel Herkese 1 GB İnternet Kampanyası
BİMCell Ramazan Ayı İçin Bedava İnternet
BİMCell Ramazan Ayı İçin Bedava İnternet

BİMCell TL Yükleme İşlemine Bedava İnternet

BİMCell hat sahibi olan ve faturasız hat kullanmayı tercih eden kişilerin düzenli olarak TL yükleme işlemlerini yapması gerekmektedir. Bu işlemler için BİM şubesine giden kişiler kasada yer alan görevli ile TL yükleme işlemini gerçekleştirebilir.

Yapılacak olan yüklemelerde minimum 25 TL yükleme yapan kişiler bedava 1 GB internet kazanma şansını elde edecektir. Bu şansı kullanmak için BONUS yazıp 4551’e SMS gönderilmesi gerekli olmaktadır. Mesaj gönderildiği anda 1 GB bedava internet hatlara tanımlanacaktır. Mesajın gönderilmesinin gecikmemesi ve TL yükleme işleminden sonraki 30 gün içerisinde mesajın gönderilmesi gerekmektedir.

BİMCell İnternet Deneme Kampanyası İle Bedava İnternet

İnsanlar, BİMCell yeni bir operatör olduğu için çekim gücüne çok fazla güven duymuyor. Birçok kişi yeterli internet çekim gücüne erişemeyeceğini düşündüğünden BİMCell almamayı düşünüyor. Bunun gerçeği yansıtmadığını bildiren BİMCell tüm kullanıcılara internet gücünü deneme fırsatını sunmakta. BİMCell kullanan ancak herhangi bir internet içermeyen paketleri tercih eden kişiler bu deneme ile internet gücünü sınayabilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Bimcell En Uygun Tarife 2020 (En Ucuz Paket)

Bu kampanyaya dahil olmak için abonelerin DENEME yazıp 5555’e SMS göndermesi gerekmektedir. Gönderilen mesajlar sonrasında kampanyaya kayıtlar gerçekleşirken herkese 500 MB bedava internet sunulacaktır. Sonraki aylarda kampanyanın iptal edilmesi şarttır. Aksi halde her ay verilmeye devam edecek olan 500 MB internet ücretlendirilmeye başlanır.

BİMCell 4.5G İle Bedava İnternet

BİMCell kullanıcıları arasında hala hatlarını 4.5G teknolojisine adapte etmeyen kişiler varsa ramazanda bedava internet kazanabilirler. En yakın BİM şubesine giderek 4.5G uyumlu olacak şekilde SIM kartlarını değiştiren kişiler bunun karşılığında tam 30 GB bedava internet kazanacaktır. Ramazan ayında gerçekleşen yoğun internet kullanımı sebebiyle sorun yaşayan kişiler tek bir hamle ile tüm internet problemini çözmek isterse bu kampanyayı tercih edebilmektedir. SIM kartları anında 4.5G uyumlu olan kartlarla değiştirilirken bunun için herhangi bir ödeme yapmak gerekli olmayacaktır. Yeni SIM kartları aktif olduğu anda abonelerin hesaplarına tam 30 GB bedava internet tanımlaması yapılacaktır. Bu internet 1 ay boyunca rahatlıkla kullanılabilir.

4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı