Bimcell Bedava İnternet

BimCell Bedava İnternet Kampanyaları 2020 Nisan

BimCell Bedava İnternet 2019 Kampanyaları

BimCell Bedava İnternet konusuna hoşgeldiniz. Türk Telekom alt yapısını kullanarak yayın hayatına devam eden BimCell müşteri toplamak adına çeşitli kampanyalarla imza atmaktadır. Oldukça başarılı kampanyalar sunarak müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başaran BimCell Bedava İnternet kampanyalarını sizler için derledik. Konumuzda yer alan BimCell Ücretsiz İnternet kampanyaları faturalı ve faturasız hat kullanıcılarını kapsamaktadır.

BimCell Yeni Hat Kampanyası 2020 Nisan

BimCell yeni gelen müşterilerine koşulsuz, şartsız hediye internet, bedava dakika ve sms vermektedir. Yeni hat sahipleri veya numara taşıma işlemi sonrası BimCell hattınıza otomatik olarak ücretsiz 4 GB internet, 250 dakika her yöne konuşma ve her yöne 250 sms yüklenmektedir. Halen BimCell hattınız yoksa denemenizi tavsiye ediyoruz.

BimCell 25 TL Yükle 1 GB İnternet Kazan

BimCell faturasız hat sahipleri hazır kartına 25 TL yükleme işlemi yaptıktan sonra ücretsiz 1 GB hediye internet ve 500 kısa SMS kazanabilirler. Hattınıza 25 TL bakiye yükledikten sonra 30 gün içerisinde BONUS yazıp 4551’e kısa mesaj göndermeniz gerekir. Kısa süre içerisinde gelecek bilgilendirme mesajı sonrası hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell En Uygun Tarife 2020 (En Ucuz Paket) Kampanyasını İncelediniz mi?

BimCell Deneme İnternet Kampanyası

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Bimcell En Uygun Tarife 2020 (En Ucuz Paket)

BimCell müşterilerine internet hızını tanıtmak için ücretsiz 500 MB internet sunmaktadır. Deneme internet kampanyasından faydalanmanız için telefonunuzun mesaj bölümüne girerek DENEME yazıp 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır. 500 MB ücretsiz internet 1 ay geçerlidir. Kampanyayı kullandıktan sonra iptal etmemeniz durumunda sonraki aylarda hattınızdan ücret tahsil edilecektir.

BimCell Bedava İnternet APN 2020

BimCell bedava internet apn aramaları genel olarak BimCell bedava internet hilesi olarak adlandırılmaktadır. Türk Telekom alt yapısını kullanan BimCell’in ücretsiz apn ayarına ulaşmak istiyorsanız Türk Telekom apn ayarını kullanarak bedava internet keyfi yaşayabilirsiniz. BimCell Ücretsiz İnternet Ayarı konumuzu kısa süre içerisinde açarak sizleri bu konudan bilgilendireceğiz.

Bimcell Bedava 5 GB İnternet

Bimcell faturasız hattınıza 31.03.2020 tarihine kadar 40 TL ve üzeri mobil TL yüklemeniz durumunda 1 ay geçerli 5 GB bedava internet ve 500 kısa mesaj kazanabilirsiniz. Kampanya katılımları için herhangi bir yere mesaj göndermenize gerek yoktur. Yükleme sonrası hattınıza kampanya dahilinde bedava internet ve bedava sms paketleri tanımlanacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Bimcell En Uygun Tarife 2020 (En Ucuz Paket)

BimCell 10 Kasım Hediye İnternet Kampanyası

Farklı GSM operatörleri 10 Kasım gününe özel abonelerine hediye internet kampanyası düzenlerken BimCell, 10 Kasım Atatürk’ü anma haftasında maalesef kullanıcılarına kampanya dahilinde herhangi bir hediye girişiminde bulunmamıştır.

BimCell Bedava Dakika Kazanma

BimCell bedava her yöne konuşma kampanyası başladı. Son 1 ay içerisinde 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız durumunda haftanın her günü 13:00 ile 14:00 arası 1 saat her yöne ücretsiz arama yapabilirsiniz. Bu fırsattan faydalanmanız için yükleme yapmadan önce HERYONE DK yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

BimCell EBA Kampanyası 8 GB Bedava İnternet

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan EBA uzaktan eğitim sistemine destek olmak amacıyla BimCell ücretsiz 8 GB bedava internet veriyor. Kampanya ya katılmanız için herhangi bir numaraya sms göndermenize gerek yoktur. EBA (Eğitim Bilişim Ağı)​​​​​​​​ uygulaması üzerinden veya eba.gov.tr üzerinden eğitim sistemini mevcut internet kotanızı kullanmadan izleyebilirsiniz.

Aktif olan BimCell Hediye İnternet kampanyaları bu kadardır. Yeni kampanyaların gelmesi durumunda konu aynı gün içerisinde güncelleneceğini unutmayın. Konuyu takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

YORUM YAP, HEDİYE İNTERNET KAZAN

Hediye internet kazanmak için dört kelimelik bir yorum bırakmanız gerekecek. Yorum yapanlar arasında yapılacak olan çekilişte siz de hediye internet kazanabilirsiniz. Kazananlar ile mailden iletişime geçilecektir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu