Türk Telekom

Türk Telekom ArayanıBil Plus ile Ücretsiz 1 GB İnternet

Türk Telekom ArayanıBil Plus Bedava internet

Türk Telekom ArayanıBil Plus ile ücretsiz 1 gb internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom son zamanlarda yapmış olduğu çeşitli kampanyalar sayesinde kullanıcılarına neredeyse her hafta hediye internet hizmeti veriyor. ArayanıBil Plus abonelerine özel yurt içinde geçerli olacak şekilde 1 hafta hediye 1 gb internet veriyor. Hediye 1 gb internet sahibi olmanız için aşağıdaki makaleyi tamamıyla okumanızı tavsiye ediyoruz.

ArayanıBil Plus abonelerinin telefonu kapalı konumundayken sizi hangi numaranın kaç kere aradığını ve ne zaman aradığını anında öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda telefonunuz kapalıyken size ulaşmak isteyen hat sahiplerinin adını ve soyadını da öğrenebilirsiniz.

ArayanıBil Plus Ücretsiz 1 GB

ArayanıBil Plus Abonelik İşlemi

ArayanıBil Plus servisine abone olan müşteriler hiçbir aramayı kaçırmıyor hem de otomatik olarak bedava 1 GB’lık internet paketi kazanıyor. Türk Telekom faturalı veya faturasız hat kullanıcılarının faydalanabileceği bu kampanya ya katılabilmeniz için daha önce ArayanıBil Plus aboneliği yapmamış olmanız gerekmektedir. Servise abonelik için PLUS yazıp 7065’e kısa mesaj göndererek abonelik işlemini kısa süre içerisinde başlatabilirsiniz. Abonelik işlemi tamamlandıktan sonra kısa süre içerisinde 1 gb hediye internet hattınıza yüklenecektir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Selfy Bedava İnternet 2020 (Faturalı/Faturasız)

ArayanıBil Plus İptali Nasıl Yapılır

ArayanıBil Plus servisinden memnun kalmadığınız taktirde sadece bir sms yoluyla iptal edebilirsiniz. ArayanıBil Plus servisini sonlandırmak için ARAYANIBIL IPTAL yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. ArayanıBil servisini her durum için sonlandırmak için ARAYANIBIL IPTAL yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Gönderilen sms sonrası ArayanıBil Plus servisi anında iptal olacaktır.

Türk Telekom tarafından kampanya dahilinde sunulan ücretsiz internet, dakika ve sms kampanyalarına göz atmak isterseniz Türk Telekom Bedava İnternet kategorisine gitmenizi öneririz.

İlgili Makaleler

4

Bir Yorum

  1. ArayanıBil Plus aboneliği başvurusu yaptım. Ücretsiz 1 GB internet geldikten sonra iptal ettim. Güzel paylaşım olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı